Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SEGÍÍÍÍTSÉÉÉÉG! Hogy oldjam...

SEGÍÍÍÍTSÉÉÉÉG! Hogy oldjam meg? Na erre találjon valaki megoldást! Azelőtt emelem a kalapom!

Figyelt kérdés

Skoda Fabia csomagtartójába bezártam az autó kulcsát, a pótkulcs pedig otthon van. (1 órára innen, ahol most vagyok, a lakásban pedig senki sincs). A lakáskulcs viszont az autó ajtajában van.

Most mit csináljak??

Próbáltuk az ajtót felveszíteni... a tető behorpadt, de meg sem mozdult az ajtó.

A csomagtartóba lehetetlen bejutni.


2010. jún. 6. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ablak?
2010. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
KEress a közelben egy autószerelöt, nekik vannak módszereik.
2010. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az abalakot még nem akarjuk, hátha van még valami megoldás, mert az elég nagy kár lenne....

Egy jópár autószerelő van itt a családban, de sajnos nekik sincs ötletük. :(

SÜRGŐS LENNE TÉNYLEG, mert most itt állunk tehetetlenül!!!

KÉRLEK ÍRJATOK MÉG!!!!!!

2010. jún. 6. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
az ajtót egy kicsit! kifeszíteni, és egy vékony, de erős dróttal kinyitni az ajtót (felhúzod a zárnak a pöckét)
2010. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanezt próbáljuk utolsó, de egyelőre még sikertelenül... Egyszer már majdnem sikerült, de akkor meg a drót egyenesedett ki... Most ezzel próbálkozunk.
2010. jún. 6. 18:57
 6/8 A kérdező kommentje:

Sikerült a lakáskulcsot kirángatni dróttal az ajtóból a kis résen, úgyhogy most irány haza. :)

Köszi az ötleteket!

2010. jún. 6. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerezni kell egy ugyanolyan autókulcsot, mint az eredeti, ezt általában a márkakereskedés adja ki pótdíjért, de most vasárnap van, nincs nyitva semmi, mert nem hiszem, hogy egy másik ugyanolyan kocsi kulcsa jó lenne, hiszen mindegyik egyedi számozású, recézésű.
2010. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen esetben hívd fel az assistans-t (nem tudom jól írtam e) és ők kimennek hozzád! Csak annyi, hogy ki kell őket fizetni... :(
2010. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!