Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mit tapasztalt Fiat Tipoval...

Ki mit tapasztalt Fiat Tipoval és Fiat 500x típusú,1.6 turbodiesel kocsival?

Figyelt kérdés
Megbízhatóság, fogyasztás, menettulajdonságok?

#Fiat 500 turbodízel #Fiat Tipo turbódízel
2018. febr. 4. 21:55
 1/7 anonim válasza:
Szia! Megbizhatóságra inkább a Fiat 500x mert én úgy hallottam hogy a Tipónak futóműi problémái vannak. Én már vezettem Fiat 500X et és nagyon jó élményem volt. Fogyasztás : Fiat 500X : 5- 6 liter / 100km. Attól függ hogy milyen a stílusod. Inkább egy modern sedant szeretnél, vagy egy crossovert.
2018. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2018. febr. 16. 21:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, inkább az 1,6 MultiJet a lényeg.
2018. márc. 18. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag még annyira újak hogy a kötelező szervizeken kívül nem nagyon jöttek elő (ha vannak) típushibái. Mondom ezt úgy hogy Fiat szervizben dolgozom
2018. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, milyen költségei vannak, például olajcsere, fékbetétek, stb, tehát a kötelező szervizek mennyire vészesek?
2018. ápr. 2. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szervize válogatja ugye, hol milyen óradíjban dolgoznak, ha nem viszek ők mennyiért adják az olajat stbstbstb. Összes szűrő +olaj 40-50 ruppó környéke úgy átlagosan.

Persze megéri a márkaszervizet választani, a különböző kedvezmények végett. Kopóalkatrészben sem halálosak az árak

2018. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aki tud még hasznosat, írjon!
2018. ápr. 5. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!