Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folyamat leereszt a kocsim...

Folyamat leereszt a kocsim kereke. Miért?

Figyelt kérdés
Az autóm bal első kereke mindig leenged 2 nap alatt de nem teljesen csak kb a fele levegő meg el belőle. Amíg rajta voltak a nyári gumik gondoltam biztos defektes, de amikor feltettem a téli gumikat a probléma ugyan úgy megmaradt. Lehet a szelep a bűnös?
2018. febr. 5. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a szelep is, vagy a felni is. Nem jól fekszik fel a gumi.
2018. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szelep vagy felni.
2018. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A gumisok nem dogoznak drágán, találgatás helyett érdemes lenne felkeresned egyet.

Defekt, szelep csere 1-2 ezer forint, ha a felni rossz, az több, de legaább kiderül mi a hiba.

2018. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
93%
Egy gumis 1 perc alatt derítené ki a hibát,de lehet hogy sokat mondtam .....nyilván el ne vidd hozzá.....főleg hogy ha már ilyen jó ideje fenn áll a probléma........
2018. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szelep vagy felni. Elég valószínütlen mindket gumin lassúdefekt, de nem elkèpzelhetetlen. Nekem a JH meg a pótkerék volt így
2018. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gumi zsír új egyébként gumis rakta fel, nem vette észre a hibát?
2018. febr. 5. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Flac vagy szelepház.

Ha zsírúj a gumi akkor a szelepház is az kell legyen. Talàlkoztam gyárilag rossz szelepházzal is.

Viszont ha Fiat vagy francia akkor nagyon valószínű,hogy a falc lesz.

2018. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!