Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » STP Power Booster. Megéri...

STP Power Booster. Megéri beleönteni az autóba?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam ezt a "csodaszert". A neve, ahogyan azt le is írtam, STP Power Booster. Piros flakonban árulják.

"Javítja az oktánszámot, valamint tisztítja az üzemanyag benyomó rendszert"


Valamint leírásban szerepel még, hogy:

- Növeli az oktánszámot és tisztítja az üzemanyag benyomó rendszert.

- Megszűnik a kopogás és a "pinging"

- Visszaállítja az elveszett lóerőket.


Megéri ezt beleönteni az autóba? Gondolom csodát ne várjak, de kárt tehet benne?


Benzines autóról van szó.



2018. febr. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétesélyes. Papíron ártani nem árthat, a gyakorlatban meg ha tényleg leold innen-onnan lerakódásokat én azért elgondolkodnék, hogy azok hova is fognak kerülni miután leoldotta.
2018. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fordítást nem javítja? :D

Ha komoly terméket tolnék a piacra az lenne a minimum, hogy a célország nyelvére normálisan lefordítom mi a tökömet is kínálok. Megszűnik a pinging azz:D


Felesleges beleborítani.

Ha növelni akarod az oktánszámot akkor tankolj 100-as benzint, egy telitanknál mondjuk 60*20Ft ( gyanítom az STP csoda drágább).

Ha tisztítani akarod az üzemanyag ellátó rendszert akkor vidd el szerelőhöz.

Ha kopogósan ég az üzemanyag akkor ott baromi nagy baj van.

Nem csak visszaállítja még több is lesz úgy, hogy kevesebbet fog enni a kocsi... :D


Én nem tunkolnám a kocsimat ilyen sz@rokkal.

2018. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öreg gyatra 500 ezer km és felett megtett kétes szervíz múltú gépbe beletenném . A többibe nem .
2018. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha ilyen csodaszereknlennének, nem kellenének autószerelők. Ink kérdezd meg a szerelőd belemernee önteni valamit.
2018. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!