Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gazdagrétről a városba befelé...

Gazdagrétről a városba befelé az ÖMV kútnál (M1-700-Budaörsi út találkozása) tettek ki egy új supertraffi sort. Itt kell pályamatricának lennie vagy mit néz?

Figyelt kérdés

Gazdagrétről errefelé a legkönyebb bemenni a városba. Kell ide matrica? Ha nem, minek tették ki? Úgyis 70 van ott. Ha igen bajban vagyok mert máig észre se vettem és arra járok folyamatosan matrica nélkül. Mióta tették ki egyáltalán?

Ha megkapom a csekkeket a napi 2x útról ahogy elmentem alatta, vihetnek is a sittre leülni a büntetést, mert nincs ennyi pénzem.


2018. febr. 6. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem mész sittre. ezek a kamerák már a dugókról is tájékoztatnak, és az átlagsebességet is számolják(majd, ha beüzemelik)

itt már nem kell matrica.

2018. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A pályamatricát nem a szupertrafi figyeli, hanem külön kamerarendszer.

Az M1-M7 csak a 8-as km-től fizetős (Egér út), ne aggódj!

[link]

2018. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam
2018. febr. 7. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!