Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki Celerio az még...

A Suzuki Celerio az még alacsonyabb presztízst képvisel mint a Swift, Ignis? Miért ilyen ritka?

Figyelt kérdés
A ritkát úgy értem, hogy a swifthez és az ignishez képest...

2018. febr. 6. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Új Ignisből sem sokat látsz.

Mini autók, amelyek méretük miatt sok embernél már alapból nem jelentenek alternatívát, a Celeriot Thaiföldön gyártják, az új Ignist Indiában, Európába viszonylag keveset hoznak. Nem is állnak sorba értük, de ez elmondható bármelyik mini méretben készült autóról

2018. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Ha rajta van a Suzuki jel, már nem számít autónak.

De ha azt mondod hogy van egy Subaru Justyd, elalélnak hogy hú, Subaru! Kár, hogy az is majdnem ugyanaz az Ignis.

Szóval itthon a Celerio is csak egy Suzukis kocsija.

2018. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Kevesen veszik komolyan, a méretei miatt, és hát persze a Suzuki név...
2018. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
három évvel ezelőtt meghívtak az esztergomi suzuki gyárba. nos ott láttam, hogy lesz a szwiftből subaru, opel, fiat(IS) ..a két utóbbinál csak más volt a cimke, a subarunál még a hátsó hajtást is beszerelték. a jobb kormányosokat nem is említem.
2018. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

A Japánban gyártott új Szwift három hegeres, ezres, benzines, turbófeltöltővel csekély 120 lóerős. Az automata változat acélszíjas kúpos fokozatmentes.

Mindez halk, nagyon gyors, kimondott városi csoda.

Aki vár még egy évet, ugyanezt villanyban is megkapja Samsung aksival.

2018. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem a presztízs a gond, hanem hogy minimálautó. Nyugdíjasoknak való bevásárolni. Pici, fapados, gyenge. A Swift azért jóval komolyabb autó, pedig még az is kisautó kategória.
2018. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem páran befürödtek annak idején az Alto-val, így a Celerio-t hozzá hasonlónak vélik, ezért nem annyira kell az embereknek.
2018. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Kicsi, fapados, zörög, kényelmetlen.


A Sedicinek azért más az eleje, nem csak az embléma más.

2018. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!