Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa Babetta 207-nek milyen...

Jawa Babetta 207-nek milyen típusai vannak?

Figyelt kérdés

Főleg arra lennék kíváncsi, hogy létezett e olyan amin elektromos leállító kapcsoló és duda volt? Szeretnék egy 207-est restaurálni, de amit vettem azon vannak ilyen kapcsolók, de ahogy körbenéztem az interneten a típusok után, nem nagyon írják sehol, hogy lett volna rajta ilyen gyárilag. Érdeklődnék, hogy valaki találkozott e ilyenekkel ezen a típuson, vagy valószínű, hogy a dekompresszor meghibásodása miatt barkácsolhattak rá ilyet? Továbbá volt ezeken duda? Mert ezen az is van szintén elektromos kapcsolóval.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 7. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezeket én is átolvasgattam, de nem találtam sehol azt amit keresek ezért is lettem volna kíváncsi személyes tapasztalatokra.

De azért köszi!

2018. febr. 7. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Irj es elmesélem. Ismerem teljesen az összeset
2018. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És államtitokként kell kezelni a tudásodat, kedves uccsó? Nyilvánosan miért nem meséled el?
2018. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát főleg azokra lennék kíváncsi amiket a kérdésben írtam. Azt már megtudtam, hogy az enyém 207.500as típus. Volt e ezeken duda vagy sem mert az alkatrész katalógusban írja, hogy lehetett rá rendelni annó de a gépkönyv és a bekötési rajz nem mutatja.
2018. febr. 8. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak sok helyesírási hiba van sokszor mert gyorsan írok es a sok okoskdotol kímélni akarom magam
2018. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne törődj mások buta véleményével. :)
2018. febr. 8. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Na szóval

Jawa 206- "nagykerekű Babetta" nagyobb kerékmérete volt illetve hátsó teleszkópok nélkül gyártották. Rövid kormánnyal. Ami volt rajta az egy lámpa és csengő. (Ugyan azzal a motorral gyártották mint a 207eseket)

Jawa 207.100- Első szériás 207es. Kissebb kerekeket kapott mint előző társa valamint az utazás kényelmében segített a 2 hátsó teleszkóp. Ez a motor már nem csak piros illetve citrom sárga színben volt elérhetnő hanem a későbbi modellek kékes színben is pompáztak. Ugyan úgy csak lámpa es csengő volt rajta.

207.300- Újítás: hosszú kormány.

207.500- Ezeknél már nem csak hosszú kormàny miatt éreztük magunkat kényelmesen akár mintha egy chopper en ülnénk hanem még gyönyörű króm tank sapkát kapott a modell illetve benzin itató szivacsot. (Amit sokan el készítettek otthon.)

A kürt aminek a kapcsolója a Romet é volt, a kürt a tank alatt volt majd felkerült a villa nyakhoz. 207eseken is megtalálható ketyere, de viszonylag ritkaság manapság.

2018. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Sokat segített.
2018. febr. 9. 15:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha még valaki reagálna a következő kérdésemre azt megköszönöm. :) Létezett 207-es babetta szürke színben? Mert ami nekem van az szürke színű és nagyon úgy nézem mintha eredeti szín lenne. Lehet, hogy külföldre vihettek szürke színűt?
2018. márc. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!