Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az univerzális üléshuzat...

Az univerzális üléshuzat tényleg univerzális?

Figyelt kérdés
Üléshuzatot akarok venni az autómba, de félek, hogy nem lesz jó a méret. Szinte az összeshez, amit eddig neten néztem, az van írva, hogy univerzális. Ezekben tényleg meg lehet bízni?
2018. febr. 8. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami univerzális az mindenhez jó, de igazából semmihez sem.

Feltudod húzni az ülésre, de valahol feszülni fog, máshol pedig lógni.

Arra hogy megvédje az ülést, arra viszont tökéletes.

2018. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha átlagos autód van akkor igen.


Egy LaFerrari (random luxus sportautót mondtam) sportülésére lehet hogy nem lenne jó.

2018. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kockaüléshez általában jók, de kagylóülésen csak lógnak, mint tehénen a gatya. Nem beszélve arról, hogy nincs rajtuk könnyítés a légzsákoknál.

Egy méretpontos, gyártóival azonos minőségű szett 40-50ezertől kezdődik (felrakással). Amikor eladtam a régi kocsim, a vevő nem hitte el, hogy az nem a gyári üléskárpit, félig le kellett szednem neki, hogy lássa alatta az eredetit.

Bár nem volt bonyolult művelet, cipzáros volt a huzat.

2018. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Mindegyikre jó, amelyikre passzol, azaz az ülés is univerzális.

2018. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen üléshuzatot vettem, hiszem a Lidlben nagyon olcsón lehet kapni (kb. 5500 Ft). De a hátsó ülésen nekem is szűk, nem éri végig, feszül, aztán lecsúszik. Szóval nem tökéletes, de ha kisebb kocsid van, akkor rámegy.
2018. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Se nem kicsi, se nem nagy, Opel Meriva.
2018. febr. 10. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!