Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Dokker? A vételével...

Dacia Dokker? A vételével nagyon sikerül belenyúlni?

Figyelt kérdés
Mivel úgy alakult a dolog... (Nem pont az enyém volt a döntés, én más felé nézelődtem, mondjuk minimum egy 4x4-es SUV, de inkább pickup, terepjáró felé.)

2018. febr. 8. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Román. :(
2018. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos azok rakják össze, attól függetlenül, hogy a motorja, de még az aksija is Renault, a minősége biztos nem elsőrangú.


Majd kiderül mi lesz! :D

2018. febr. 8. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Osszejott minden: romanok rakjak ossze, es amugy levetett francia technika van benne. Ja, es amugy teherautonak terveztek...
2018. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos aromán Dokker jön hozzánk? Én sok helyen Marokkót találok. És a Dustert is Oroszban gyártják inkább (ami hozzánk jön).
2018. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem nagyon lelkesítetek! :D


Összességében a "döntéshozó" azért ez mellett kötött ki végül, mert új, és benzines mert inkább rövidebb távokat megy. Pár autót néztünk kissé alacsonyabb árfekvésben is, de sok a behozott, nem kevés esetben kétes előéletű behozott, kicicomázott lom. A SUV, vagy inkább tényleg terepen is helytálló járművek nem tetszettek neki. (Pedig ráadásul a tudása kellene amúgy néha.)


Azt nem tudom, hogy konkrétan hol rakják össze ezeket.

2018. febr. 8. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább utána olvasnátok és akkor nem románoznátok.

[link]

A merci is pont így magyar.

2018. febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na ma hazakerült a technika. :D Annyira nem vészes, a belseje kissé puritán anyagminőségre, meg úgy tűnik azért az anyaggal sem bővelkedtek ami benne van a bódéban úgy összegezve.


Amúgy (még most) egész jól ketyeg a benyós Renault-motor benne, aztán most már kiderül. Kicsit szokatlan még, hogy lejjebb ülök valamennyivel mint a "tranyóban", meg egy koros japán szívódízel kishaszonban.

2018. febr. 15. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Román, levetett francia dolgokból és még a neve is gyalázatos.
2018. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kn annyira relwvánsak a válaszok, mint az ezotéria topikban.
2018. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már használod akkor neked kellene elmondani hogy milyen, nem kérdezni.
2018. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!