Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nyári gumit vegyek?...

Milyen nyári gumit vegyek? Mennyiért? G astra-m van.185/65/15

Figyelt kérdés
Felnire venném, ajánlottak 75-80%-os Németországból behozott egy szezonos gumikat, Michelin gumikat féláron, azaz 10.000 ft-os darabáron, vagy vegyek újat középkategóriából?
2010. jún. 7. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább alighasznált felső kat.


Nekem olyan télim van, ami nem is volt még autón..

Újonnan 50 ezer / darab nekem a felébe se került :D


Amúgy a Dunlop nyárigumit nagyon ajánlom!

2010. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Firestone multihawk-ot hagyd ki, irdatlanul gyűjti a kis köveket, nem győzöm őket kiszedegetni a bordák közül.
2010. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig!
2010. jún. 7. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
En a kumho gumikkal elegedett vagyok. Jo az aruk is. Eleg eros az oldaluk. Igaz, hogy en a sportkategoriabol valasztottam, de az ismeroseim is meg vannak vele elegedve. En inkabb ujat vennek. Ki tudja, hogy miert szereltek le azt, amit hasznaltan vennel. A szomszedom a masik utcabol szerencsetlenul jart epp ilyen okok miatt.
2010. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vegyél használtam Német importból, általában 80-90% körül van még a futófelületük, és Michelin-t vagy bármely komolyabb márkát megkapod 4-5ezerért.
2010. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Gondolkozz egy picit!

185/65 R15-ös Michelin ENERGYE3 84 H gumit megkapod 16-22E Ft között 3 év garival ami vonatkozik a szálszakadásra. (Béres Gumi)

Ha megveszed az állítólagos megkímélt németországból származó gumikat és rövid időn belül szálszakadt lesz,mit fognak mondani? Bocs öreg,de TE akartál használtat venni!!!

A rosszat ki kell cseréltetni naná,hogy újra ekkor fog majd neked a 22E Ft-os gumi plusz 10E ft-al többe kerülni amit Te előzőekben kidobtál a kukába. Én így jártam,ezért vázoltam fel neked így.

Egyébként 4 éve használok Michelin ENERGY gumit az F-es Astrámon csak 175/65R14 es méretben és bátran merem ajánlani mert rohadtul csendes jó futású gumik és vizes esős úton is tökéletesen irányíthatóak!!!! Először én sem bírtam megvenni mind a négyet,ezért vettem meg először egy párat előre,majd a köv. hónapban meg lett a másik kettő is hátra. Remélem hozzászólásommal tudtam segíteni az elhatározásban.

2010. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, maradok az újnál, csak 4 darab, az 80eft:s mivel még tanulok, nincs nagyobb jövedelmem, de majd nyáron csak lesz valami...
2010. jún. 8. 11:34
 8/8 anonim válasza:

A második kommentelő, megragadta nyárigumi lényegét! Mennyi kavicsot szed össze az abroncs és milyen nehéz őket kipiszkálni a minták közül, csakis ez számít! Ne higyjetek a teszteknek!


Csak a kavicspróba számít valamit!

2012. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!