Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz etz 250 motorhoz honnan...

Mz etz 250 motorhoz honnan érdemes rendelni alkatrészt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szimering (vitonra gondoltam) tömítések, csapágyak (FAG csapágy jó lenne bele?). Kuplung alkatrészek. Egyelőre ennyi.
2018. febr. 11. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Gúgli árukereső, vagy a régi NDK-s fórumozók lapjain..


A volt NDK területén még nagyon nagy divat.

2018. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csapágy, szimering csapágyboltból és tömítéstechnikai szaküzletből. Viccen kívül: odamenve megmondod, hogy ilyen és ilyen méretű fajtájú csapágy/szimering kell. Az hogy mibe, a te dolgod, ez kell és kész. Ha kimondod hogy mibe kell, máris "motorboltos" áron számolnak, vagyis drágábban kapod, vagy ugyanazért a pénzért gagyibb minőséget - mielőtt bárki lehurrog, ez saját tapasztalat. Igaz, nem MZ, de testvére: simsonhoz kerestem csapágyakat. Motorbolt(ok)ban, illetve csapágyboltban is, ha meghallották, mibe kell, jöttek az skf-el, meg kínai sz@rokkal, vagy csillagászati áron akartak minőségit adni (pl. egy darab főtengelycsapágyat 4500-ért, mert az koyo!).

Normális csapágyboltban csak a listával mentem, feleannyiból kijött, mint az előzőeknél. Szimering dettó.

Kuplung (és egyéb) alkatrészek már nehezebb tészta, esetleg megpróbálható a mofaker, vagy a futár motorosbolt, illetve keress a környékeden veteránbörzéket. Ismerősnek a legutóbbi börzén kis ETZ-hez komplett első féket (kar, tartály, féknyereg, csövek, tárcsa) sikerült 5eFt-ért kialkudni. Persze szerencse is kell az ilyeneket kifogni ;)

2018. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!