Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Hogyan számoljuk az...

Üdv! Hogyan számoljuk az üzemórát a krosszmotorban?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy krosszmotorra. Egyenlőre Suzuki rmz 250-est néztem ki és elég valószínű hogy ilyen lesz.

A kérdésem az lenne hogyha én csak hobbi szinten szeretném használni ami annyit jelent hogy kivinném a saját telepünkre és ott mennék vele fel alá és mondjuk egy kétszer elvinném pályára de ott sem kínoznám (krosszból még kezdő vagyok) akkor mit jelent 1 üzemóra? Gondolom ilyen hobbi használat mellett az 1 üzemóra az nem annyi mint mondjuk a profiknak a pályán 1 üzemóra.


Köszi a segítségeteket!



2018. febr. 12. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl amikor versenyeztem a 4t 250- Ben dugattyú teljes 25-30 óránként cserélni kellett, egy hobbi krosszos elmegy egy dugóval 60 uzemorat( Hétvégi motoros). Én itt a krosszpalyan valo hasznalatrol irok most. De ha fel alá hugalod valami sik terepen nyelen, akkor nem biztos, hogy 60-at kibir.Uzemoraszamlalot felteszed a motorra és irod fuzetbe, hana oranal mit csereltel.
2018. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonrol irtam sietve, van benne hiba, de remelem atlathato.
2018. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen érthető, köszönöm.:)

Nem akarom nyelezni neki egyvégben. Tényleg nagyon csak hobbi szinten akarom használni. Túrázgatni ide oda és nagyon néha felmerészkedni egy pályára hogy azt is megnézzem milyen ott menni.

2018. febr. 13. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!