Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focust 1 est szeretnek...

Ford focust 1 est szeretnek (1998-2005) Kinek mi a velemenye errol az autorol? Egyepkent szedant szeretnek.

Figyelt kérdés

Melyik motorral erdemes venni?

Megbizhatosag?

Fogyasztas?tapasztalatok?

Koszonom!



#autó #család #Ford #fogyaszta
2018. febr. 13. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy :) szerintem benzinest vegyél ha főleg városban jársz vele és kisebb motorral


Ha pedig főleg videken országúton autópálya akkor dízel nagyobb motorral


Sajnos nem értek hozza de majd írnak a kommentelő kollégák :)

2018. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rozsdára nagyon kell figyelni, ebből a szempontból gyenge. Ha találsz egy olyat ami nem rohadt szét, és 1,6 benzin akkor kimegy a világból. (Persze ha az előző tulaj(ok) karbantartották de ez minden autóra igaz.)
2018. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
1.6 benzin már van olyan, hogy lehessen vele közlekedni. Sedannak elég kicsi a csomagtartó szája, viszont maga a csomagtartó elég nagy (4 ember egy hétre való cuccához mondjuk szelektálni kell).
2018. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi az eddig erkezo valaszokat!

1.6 nak memnyi a fogyasztasa?

2018. febr. 14. 08:12
 5/8 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerul mostansag egy ilyen auto? es megeri? Ar ertek arany

Vagy ennyi penzert ti milyet vennetek?

2018. febr. 14. 08:13
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem olyan 7.5l körül van a fogyasztás, szinte függetlenül attól, hogy tél vagy nyár. Vegyes használat: városban, 10-20km-es távokon városon kívül, néha hosszabb utakon. Mondjuk nem öregurasan vezetek. Kollégámnak nem sedan, hanem 5 ajtós van ugyanebből, ő 6-6.5-ből megoldja, de eléggé komótosan vezet szintén vegyes használatban.
2018. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 1-es Focusnak átlagon felüli a megbízhatósága, főleg 1.6-os benzinnel.

Mérete és kényelme normális.

Ha 700k alatt hozzá tudsz jutni, akkor nem fogod megbánni.

2018. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

Igen, a megbízhatósága elég jó. 6.5 éve van nálam, hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha semmi baja nem volt, de szerintem még a 6.5 évvel ezelőtti árát messze nem költöttem rá szervizekre. A kötelező cserékkel együtt sem. Ami rendszeresen tönkremegy, az másfél-kétévente az első stabpálca. 10-12e a pár cseréje, sem a magyar utak, sem én nem kímélem. Tökmindegy, hogy olcsóbbat vagy drágábbat építünk bele, tönkremegy.

Most lesz egy komolyabb ráfordítás, mert a rozsdásodás az valóban előjön. Sárvédő környéke, küszöb, ilyenek.

2018. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!