Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó tuning 100-130e forintb...

Robogó tuning 100-130e forintból? (Malaguti F15 Firefox)

Figyelt kérdés

Van egy Malaguti F15 Firefox-om 2004-es kiadás, viszont még háttúl dobfékes. 130e ft-m van tuningolásra. Jelenleg egy LeoVince ZX kipu és egy TunR Sport lég szűrő van rajta azon kívül minden gyári. Én egy Athena racing 70-es alu hengerre

Top erősített főtengely

SKF C4-es csapágyak mindenhova

variátor: Polini Hi-Speed szett

kuplung: Polini Speed Clutch 3G

karbi: Dellorto phva vagy phbn 17,5-re gondoltam.

Ez lenne az elképzelésem és erről az összeállításról szeretnék véleményt kérni.

Előre is köszönöm a válaszokat.

17/f



2018. febr. 14. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből megvan a jogsi 125-ös motorra...
2018. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Decemberben kezdem az A2-t de azért köszi.. :D
2018. febr. 14. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek lapátolnád a pénzt egy kávédarálóba?
2018. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert megdolgoztam azért a pénzért, és nem apuci meg anyuci vette a motort és adta rá a pénzt azért!! Egyébként is arra költöm a SAJÁT pénzem amire akarom!
2018. febr. 14. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó jó, kemény vagy, értem én.

Attól még semmi értelme lapátolni a pénzt egy robogóba, pláne ha egy év múlva vehetsz jobbat, nagyobbat, erősebbet stb stb.

Értem én, hogy ennyi idősen egy nyár nem maradhat ki menőség nélkül, de majd rájössz, amikor jövőre nem lesz pénzed egy jobb másik gépre.


(Végigjártam ugyanezt, áldom a szerencsémet, hogy anno nem jött össze a pénz Calibra-ra...)

2018. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem menőségből csak ha megtehetem, hogy "pénzt lapátolok egy robogóba" akkor miért ne tegyem?? Képzeld lesz jövőre pénzem "nagyobb, jobb" motort venni mert én nem ülök egész nap a számítógép elött és várom, hogy apuci anyuci adjon pénzt mindenre, hanem elmegyek és megdolgozok érte! De azért köszi, hogy kitartasz a saját tapasztalatod mellett. Értékelem de még mindig nem vagyok kíváncsi rá. Milyen jó, hogy nem vagyunk egyformák és mindenki saját magából indul ki és azt rá akarja erőszakolni a másikra.
2018. febr. 15. 07:21
 7/7 anonim válasza:

Üdv,


Nem rossz konfig, de a Leo ZX sajnos kevés Athena Racing hengerhez.(Az Athena Sporthoz sem igazán passzolna.) Ha keret engedi, akár használtan egy Top Nardo/Gianelli Shot, S6 Pro, Yasuni C16-t érdemes keresni.

Kuplung harangról nem írtál, érdemes azt is cserélni hűtöttre, különben 1-2 elindulás után elmelegszik.

A féket se felejtsd el tuningolni! ;)

2018. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!