Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja ezt a jelenséget?

JoeBull kérdése:

Mi okozhatja ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés
2002-es évjáratú Peugeot 307 Break 1.6 16v benzines autóm van, és néha csinál olyat, hogy vibrál a tompított, valamikor csak hidegindításnál, és van amikor piros lámpánál várakozok és az előttem lévő autóról veszem észre ahogy visszaverődik, hogy vibrál, menet közben nem csinálja egyáltalán!A másik, néha meg olyat csinál,hogy mikor behelyezem a slusszkulcsot, az összes mutató megugrik egy pillanatra a műszerfalon!

2018. febr. 14. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy menet közben nem csinálja?

Feszszabályzóra gyanakodnék első körben.

El kell vinni egy jó autóvillamossági szerelőhöz

2018. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapjáraton se csinálja mindig, csak nagyon ritkán, menet közben meg látnám az előttem lévő kocsiról, ha olyan a fényezése!
2018. febr. 14. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg hogy nincs e fellazulva a lámpa, vagy az égő nem lötyög-e benne. Ilyenkor szokott remegni a világitás.
2018. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most cseréltettem komplett első fényszórókat, mert matt volt a tükör része is meg a búra is+állandóan bepárásodott, úgyhogy tuti nem mozog! A régi fényszórókkal is csinálta és az újakkal is csinálja néha.
2018. febr. 14. 22:57
 5/5 anonim válasza:

Üdv.

Ugyenezzel az autóval, ugyanezek a tünetek nálam is.

Találtál valami megoldást?

2019. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!