Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.3-as 98-as suzuki swift...

Martin101 kérdése:

1.3-as 98-as suzuki swift menet kozben ha üresben van a váltó leáll és motor hibát jelez. A szerelők nem tudnak rájönni mi a probléma. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ha üresben van a váltó vagy kinyomott kuplungnál is?
2018. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első körben alapjárati motor, ugyanis 96 után problémás az alkatrész. 96 előtt meg nem volt benne, nincs is vele gond... Csak tipp...
2018. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a kuplungot benyomom akkor is. Gyujtás problemara gondoltam ki lett cserelve a gyujtas fedel eloszto a rotor meg a gyertyak es de tovabbra is csinalja
2018. febr. 14. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyomd közbe a gázt, ha akkor is akkor passz, de ha nem akkor alapjárati motor hiba, de ez már leesett volna a szerelőnek... nem értem..


Nekem volt, a első Swiftem, hogy remegett leesett az alapjárat ha nem nyomtam gázt, fél évig szórakoztam vele, szerelő alapjárati motort keresgette mire mondtam ,hogy ebbe nincs mert 95-ös, aktívszenes szénszűrő lett a ludas, de mire kicseréltettem volna ment a kocsi a bontóba mert elrohadt, de minden bizonnyal az volt a gond, nálad ez más, és veszélyesebb.


Egyszer mentem Fiestánkkal, előztem kocsisort és váltottam vissza mert szemből jöttem, kellett volna az energia, benyomtam a kuplungot és vesztemre nem adtam közben gázt, le is állt a kocsi, félre kellett húzódnom, szervó is elment, nem sok helyem volt, azóta visszaváltásnál is adok gázt előzésnél.


Nézesd meg az alapjárati motort.

2018. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!