Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Generic trigger sm...

Van egy Generic trigger sm 50-em. Egy 80cmm-es hengerszettet szeretnék rátenni. Ez milyen átalakítást igényelne, és pénzbe mennyibe kerülne ez az egész?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 11:22
 1/1 anonim válasza:

A 80-as hengerhez már szükséges, erősített hajtókar ami bírja a fordulatszámot. A karburátor elhanyagolhatatlan feltétele a nagyobb hengernek 80-as hengernél 19-es de inkább 21-es karburátor szükséges. A kipufogó rendszer is elhanyagolhatatlan, egy Gianelli Racing, LeoVince vagy egy Hebo rendszer tökéletes (nem tudom neked melyik fajta jön be jobban de én ajánlom a felső vezetésűt), végáttétel, a lég szűrőbe csak a szivacsot cseréld ki egy malossi red filterre, nem érdemes Sport lég szűrőt venni! Akkor ha már szét van burítva a blokk akkor mindenhova új csapágyak, csakis fémkosaras! Szerintem kivehető a leírtakból, hogy drága mulatság a tuning. Ha a hengerszettet is bele számítom a költségbe akkor kb. Minimum 200.000- forint, de lehet keveset mondtam! Viszont én azt mondom, hogy a te motorod a te pénzed (vagyis nem tudom, hogy a tied-e de ez nem lényeg) nyugodtan tuningold és ne adj mások véleményére, azt csináld amit te jónak látsz ne azt amit mások látnak annak!!

Ui.: Én is tuningolni fogom a motorom, igaz mindenki azt mondja, hogy rakjam félre és gyűjtsek pl.: kocsi jogsira de erre csak azt szoktam mondani, hogy nem érdekelnek a kocsik annyira mint a motorok!!

17/f egy motoros társ!👊🏻

(A helyesírási hibákért bocsi, csak telefonról írok)

Előre is sok sikert hozzá!

2018. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!