Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift sedan 2002?...

Suzuki swift sedan 2002? Vélemények?

Figyelt kérdés
A fent említett kocsit nézzük meg holnap, mire figyeljünk típushibák alatt?

2018. febr. 18. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve egy 94-es swift sedan mennyire lenne hozzá jó donornak ha valami elromlik?
2018. febr. 18. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Mint minden japán, motorikusan kiváló.

A rozsdát nézd meg, valamint az ajtóknál a rozsdát.

2018. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__91..


Amit itt leírtak az igaz lesz ennél is.

A 94-es az jó lesz donornak. Csak az eleje máshogy néz ki meg a belsejében lehet lesz 1-2 dolog ami kinézetre nem olyan mint az újabb modellben.

2018. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rozsdát kell keresni padlólemeznél, küszöböknél, kérékíveknél, nézz be a pótkerékhez is a csomagtartóban. A szélvédőnél a tetőperem is szokott rozsdásodni. Swifteknek szép sima járású a motorja, ne rángasson, ne pöffögjön a kipufogó se hidegen se melegen, gyújtásproblémák. Olajbetöltő sapka ne legyen fehér habos, és ne ömöljön a betöltő nyílásból fehér gőz járó motornál. Légszűrő alatt jó lenne ha nem állna az olaj, én még a szelepfedélnél lehúznám a kartergáz elvezető csövet is, az se legyen trutyis. Futóműnél axiál csuklók gumija ne legyen kiszakadva, ez elég gyakori és ha szakadt akkor valszeg hamar kuka. Nézz rá a kipufogó rendszerre is, sokszor lespórolják a katalizátort és akkor müszakin bukta van.
2018. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy olcsó elnyűhetetlen gép, ha vigyáznak rá. Bátran ajánlom, nekem is volt, otthon is könnyen lehet szerelgetni, viszont nem vennék hozzá 94-es donort a motor miatt, ott még denso rendszer van a 2002 meg bosch, és nem csak az injektor nem stimmel de pl. a föfékhenger sem stb. Minden futomü meg karosszéria alkatrészt pedig olyan olcson kapsz, hogy felesleges donorral bajlodni szerintem.
2018. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen imádtam, csak eladtam 6 éve egy terepjáróért. De most újra szükségem lenne egy másik autóra:/
2018. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!