Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Ranger? Beváltak? Vagy...

Ford Ranger? Beváltak? Vagy esetleg egy Toyota, vagy Mitsubishi pickup?

Figyelt kérdés
Ha valamikor megérem és lenne rá keret vennék egy pickupot (vagy esetleg terepjárót) mert néha kellene egy ilyesmi. Itt inkább a fiatalabbak érdekelnének majd, mert egy közel 20 évest venni sem biztos, hogy megéri már.

2018. febr. 18. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szépek a Rangerek, de én előbb vennék Toyota Hilux-ot, vagy Isuzu D max-ot. (olvass népítéleteket)
2018. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Toyota, Mitsubishi, aztán a többi. Legalábbis felénk
2018. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában vitathatatlan hogy a hi-lux a legjobb.
2018. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha munkára kell, akkor japán, ha csak parádézgatni, akkor már lehet vizsgálgatni olyanokat, hogy melyik néz ki jobban, stb.
2018. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nissan se rossz
2018. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mazda esetleg
2018. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nissan nem szimpatikus, Mazda meg már nincs is, meg igazából egy ideig a Ford meg a Mazda pickupok azonosak voltak.


Majd leginkább az fog dönteni melyikből sikerül normálisat találni nem aranyáron. Azt én is úgy tudom, hogy a Hilux, meg az L200 bevált. De a Toyota még nem újban is eléggé húzós ár szempontjából.

2018. febr. 21. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
A Toyota húzós, de ha a fenntartási költségeket figyelembe veszed, akkor hosszabb távon a drágább lesz az olcsóbb.
2018. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!