Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lehet ez? A többi...

Milyen autó lehet ez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Amit tudok, hogy a tulajdonosa szeret driftelni és autót szerelni és az USA-ban van. Az én feltételezéseim szerint egy orr motoros hátsókerékhajtású sport kupé. Na de milyen autó ez? Márka és típust, ha lehet még évjárattal is tippelhettek. Esetleg meg is beszélhetjük, hogy eggyes tippeket mért zárunk ki. Lásuk közösen kitudjuk-e találni, hogy mi rejtőzik a lepel alatt.


[link]


Ui.: Amint leleplezi a srác közlöm az eredményt.



2018. febr. 19. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Viper, de egy halom más autó is lehet
2018. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
McLaren, Corvette
2018. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az el felejtetem meg említeni, hogy van már a gyereknek egy Chevrolet Corvette C5 és egy 4. generációs Ford Mustang a birtokában.


A Dodge Viper nekem is ezembe jutot már, de nem tudom a képen mint ha rövidebb lenne a tengej táv. De ez lehet, hogy csak optikai csalódás és tényleg egy Viper. Az én tippem eddig egy Nissan 300 ZX.

2018. febr. 19. 14:15
 4/14 anonim válasza:

Előre is bocs..


Nekem Villám McQueen


(egy kisgyerekes anyuka)

2018. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es nem Villám, inkább Cruz Ramirez... :-)
2018. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Chrisfix? :D
2018. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod. XD Kívácsi leszek rá, hogy milyen újdonsággal rukkol elő. :)
2018. febr. 19. 20:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Ford probe/mitsubishi eclipse/dodge stealth... De a hatterben parkolo zold autora is emlekeztet az alakja igy lepel alatt.
2018. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg Supra??
2018. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ford Probe - Annak nagyon egyenes a teteje, ennek meg hátrafele ível lefelé.

Mitsubishi Eclipse - Annak rövideb az orra és a a visszapillantó tükörhöz közelebb van az első tengely.

Dodge Stealth - Na ez már esélyes lehet, bár annak meg pont hogy hosszabb az orra az elsőtengelyhez képest, de ettől még nincs kizárva, mert van rövidebb löhárítóval szerelt is. Így ez is bekerült a kalapba. :)


Érdemes lesz vissza nézni még ide. Mert amint leleplezi a srác közlöm az eredményt. :)

2018. febr. 19. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!