Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplung cserénél érdemes a...

Kuplung cserénél érdemes a kuplung szerkezet 6db csavarját is cserélni?

Figyelt kérdés
Sajnos a kuplung nem gyári mert 3 hónapot vártam rá, de nem tudták beszerezni,Valeo Kuplung lett ,csak épen azt a 6db csavart hagyták ki ami a szerkezetet a lendkerékre fogja,meg a központosítót. Érdemes lenne cikkszám szerint megrendelni azokat a csavarokat? Természetesen szakszervizzel cseréltetem. Illetve még egy kérdés a lendkerék közepén szokott lenni egy csapágy amibe a sebváltó nyeles tengelye kapcsolódik, célszerű azt is cserélni? 70e városi km-t futott az autó.

2018. febr. 21. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ránézésre jó a csavar, nincs lesarkallva, a menet is jó rajta , akkor lehet vele össze rakni.
2018. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem csavarozták fel a ... mitis?

Központosító?????

Az a csapágy csak akkor "dolgozik", amikor ki van nyomva a kuplung.

Kb 200 év múlva se fog tönkremenni.

2018. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval cserélj-e kinyomó csapágyat az a kérdésed?
2018. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a kinyomóra gondoltam, szettbe cserélik Kuplung tárcsa,szerkezet,kinyomó mind 3 cserélve lesz ez van a szettben és csak a többire gondoltam mármint ami a motornál a lendkerékben van csapágy mikor a sebváltó nyeles tengelye átment a kuplung tárcsán és ebbe a csapágyba csatlakozik.

Én erre gondoltam mint a képen, a lendkerék közepén az a csapágy azt is érdemes cserélni?

[link]

2018. febr. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!