Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kint találtam a garázsban egy...

Kint találtam a garázsban egy szerintem nagyon régi castrol motorolajat. Jól gondolom, hogy nagyon régi és sokat érhet, vagy csak egy rozsdás bontatlan doboz olaj csak?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyit érhet ebben az állapotban?


Kép:

[link]


2018. febr. 22. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tegnap találtam a spájzban egy nagyon régi kiflit, mennyit érhet? Vagy csak egy száraz kifli lehet?
2018. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
kb 10 forintot
2018. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat ér, kocsiba már nem tenném az biztos, fűrészbe lánckenőnek még jó lesz.
2018. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van eredeti olajom a merkurtol kispolszkihoz adtak.
2018. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
"...vagy csak egy rozsdás, bontatlan doboz olaj csak." Igen, az. Bicikliláncot, rozsdás kaput megkenheted vele. Az üres dobozba tehetsz csavarokat, vagy szögeket. Ilyesmire remek, de nem fognak széttépni érte a műgyűjtők.:D
2018. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami retro őrölt lehet, hogy adna pár száz forintot érte, gyűjteménybe, de sokra ne számíts
2018. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!