Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos lehet a tükröm?

Elektromos lehet a tükröm?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem a kocsimat, egy E46-os BMW-t. Van egy olyan kérdésem, hogy elektromosan állítható a tükörlap, a tükör behajtása is elektromosnak tűnik nekem, mivel kézzel nem tudom behajtani, nagyon nagy erővel meg nem akartam megpróbálni, de viszont bent az állítógombnál nincs az a gomb, amivel behajthatóak a tükrök. Valaki esetleg tud segíteni, hogy szerelés nélkül hogyan tudnám megállapítani, hogy elektormos-e a tükör? Lent, a fekete részén láttam gyári kódokat, de nem tudom melyik mit jelent, csak egy E1-es kódra emlékszem, de mellette van több is.

2018. febr. 22. 22:13
 1/10 crudy ***** válasza:
Masold be googleba az alvazszamod es ird moge h bmw, ezzel megtudod h pontosan milyen extrakkal jott ki az autod a gyarbol.
2018. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak be van rohadva.

egyébként az elektromosan behajtható is behajlik erővel (hogy ne törjön le ütközéskor)

2018. febr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ebben az esetben mit tudnék tenni?
2018. febr. 23. 13:36
 4/10 A kérdező kommentje:
meg is van, sikerült behajtanom. Azon az olalon amelyiken korábban próbáltam, valami sziloplasztszerűség folyt be a tengelyhez.
2018. febr. 23. 13:47
 5/10 crudy ***** válasza:
Ijj es beragadt? Akkor egy alapos takaritas rafer
2018. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb erőtől kiszabadult, csak egy borsónyi nagyságú fehér sziloplasztféle volt a tengelynél.
2018. febr. 23. 19:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy alvázszámot beírtam google-ba, de semmi találatot nem dobott ki. Találtam számtalan oldalt ahol le lehet nyomozni, de ott csak az alap adatok szerepelnek, a felszereltség nem.
2018. febr. 25. 18:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Na végre megtaláltam, de ott nem írja az elektromos tükröt.
2018. febr. 25. 19:00
 9/10 crudy ***** válasza:

[link]


En ezt szoktam hasznalni. Az en automnal korrektul leirta az extrakat. Ha nalad nem akkor lehet h utolagos.

2018. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, ezt használtam én is, de akkor vagy utólagos vagy nem elektromos.
2018. febr. 26. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!