Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daciaról mit gondoltok?...

Daciaról mit gondoltok? Megbízható, megéri?

Figyelt kérdés

Szükség lenne egy második autóra.

Jelenleg van egy Jettánk, viszont az fiatal, benzines és sajnálom ilyen hosszú útra elkoptatni naponta.

Azt az asszony használná a jövőben, ugyanis is rövidebb távokat megy.



Szeretnék venni egy második autót, olyat, amit nem sajnálok, alacsony fogyasztású dízeles,nem kényes.Dacia és a Suzuki között vacilálok, de a Suzukik nagyon csúnyák.Egy Dacia Sandero szebb dizájnnal rendelkezik.

Ami még mellette szól, hogy bár mindegyik kisautó, a Dacia nagyobb.


2018. febr. 25. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egyik sem az tuti, de szoktam sofőrködni és ha Suzuki és Dacia között kéne választanom akkor egyértelműen a Suzukit választanám.
2018. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rendszeres rövid távolságokra szívó benzinmotor. Abból pedig a Suzuki lesz az, ami egyértelműen jobbat tud csinálni.
2018. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az autót én használnám és én napi 100 kilométert megyek, ebben az esetben már bőven megéri a dízel.
2018. febr. 25. 13:09
 4/15 crudy ***** válasza:
A dacia nagyobb, es olcsobb. Azert jo (es szerintem ez az egyetlen elonye) hogy nagyon olcso ujonnan is. Ez megteveszto lehet mert azt hiszed h van egy uj autod olcson aztan elkezdodnek az erthetetlen hibak. Ket eves koraban beazik, elektronikailag borzalom. Nem vagyok benne biztos de mintha meg a klima is felaras lenne. Vannak akik azt mondjak h naluk jol birja es hiszek is nekik, de nagyon sokan panaszkodnak h uj koraban mar elkezd szetesni. Nincs minoseg ami meg akkor is fontos ha nem kifejezetten a kenyelem miatt veszed.
2018. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Oláh Renault. Szep-jó, 1-2 évig.
2018. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy lenne rá pénzed, de az új Daciák kimondottan jók, üzembiztosak, szerény igényűek.
2018. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden autó megbízható. Több pénzért megbízhatóbb.
2018. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Se román, se francia autót nem vennék semmi szín alatt, a Dacia meg mindkettő egyszerre. Biztos nagyon szép, azt meg hagyjuk, hogy 2-3 év múlva mennyire hullik szét. Úgy gondolom, hogy a japánok már bebizonyították, hogy megbízható autókat gyártanak, a románok még nem annyira. A franciákról meg ne is beszéljünk. De ez csak az én véleményem.
2018. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Annyira román , mint a Merci vagy az Audi magyar.

Azt se tudjátok hol és kik csinálják.

2018. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

tuti verda.

Dacia 1310

2018. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!