Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba mindegy milyen fagyálló...

Autóba mindegy milyen fagyállót öntök és hogy "mire"?

Figyelt kérdés
Rózsaszín színű van benne, de szerintem valahol ereszt, mert 2 napja töltöttem szinte tele és már nem látszik a tartályban, és a szerelőnek még nem volt ideje megnézni. Ha észreveszem, hogy nagyon megcsappant és tölteni kell rá, akkor nem baj, ha zöldet töltök rá? Jelenleg csak az van itthon.

2018. febr. 25. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ablakmosóra gondolsz, nem jó, mert zöld a nyári használatra van és most a mínusz 12 foknál sikeresen befagy és csak március közepén tudod használni.
2018. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam: fagyálló. Fagyálló hűtőfolyadék.
2018. febr. 25. 14:47
 3/5 anonim válasza:
Csak ugyanolyan színűvel tölthetsz utána.
2018. febr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az úgy van hogy azonos szinű, de ha más nincs és állandóan elfolyik , majd után kell tölteni akkor mindegy.

De azt tudd hogy ezeket higitani kell, vizzel. Attól függ hány fokos eredetileg.

2018. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Készre keverteket szoktam venni, hogy ne kelljen nekem kevergetnem.


Már kiderült, hogy a vízpumpát kell kicserélni, mert amiatt folyik el, azt mondta a szerelő, hogy amíg nem cseréli ki, addig öntsek rá mást, ha olyan van, utána úgyis lecseréli.

2018. márc. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!