Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is undorító ez?

Szerintetek is undorító ez?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy xz leteszi az A2 jogsit.Igenám, de az nem megy automatikusan át rendes A-ba, hanem xz, aki már kiadott 100 000-t egy jogsira, 2 évre rá mégegyszer fizesse ki ,ülje ki a kresz órákat, és kezdje el tanulni az egészet.Ez minden EU-s országban így van?

2018. febr. 25. 18:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ezt csak azért, mert felhúzták a korhatárt 24-re.

Én szerintem pont hogy a KOCSI jogsinak kéne felhúzni a határát 24-re, mert ott, ha valaki rossz döntést hoz, MÁSOK életét (is) tönkreteszi, holott, ha valaki motorozva hozza ezt a hibát, akkor "csak " saját magával végez :D

2018. febr. 25. 18:57
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Az autó lehet munkaeszköz, munkába járás eszköze, bevásárlás stb.

Ezért nem lehet 24 évhez kötni, s persze egy nagymotor is képes megölni a másikat. Elrantja a kormányt szinte minden autós vagy akár a megpördülő motor szarvas modjára a szélvédőt betörve kinyírja a sofőrt.


Nem csak az A A1 A2 a lehúzás hanem mindegyik vizsgán lehúzás folyik csak.

Csak a lehúzás!!!!!!

Talán önvédelem(motoros védelme) érdekében van az a 24 év. 18-21 éves korban még bőven tojáshéj van a seggen.

Akkor menjen valaki motorosra, ha saját maga kifizeti.

Autóst azért nem írom bele, mert azzal a családjának is segít ha vam jogsija.

2018. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Biztos.A Szent Könyvbe meg van írva, hogy a 17 éves s*ggdugacsok a szüleiknek segítenek (akiknek ugyebár kocsijuk van ,de jogsijuk nincs,hogy vezzessék) szívszorongató módon.Na ezt sem veszem be.Azért kell, hogy a gimibe játszák a nagymenőt.Dá.

Egy 100 km-órával száguldó motor ütközik egy ugyanannyi sebességgel közlekedő kocsival.Szerinted az a motoros, ha frontálisan ütköznek, a levegőben fordított iránnyal halad, a kocsi sebességével, majd ráesik?Nézz meg egy pár videót a Youtubeon, nekem még HálIstennek nem volt szerencsém ilyen balesetet élőben látni.

Vagy ha mondjuk a zebrán egy kocsi gázol el egy csapat embert, vs egy motor ,szerinted melyik okoz nagyobb sérülést?

2018. febr. 25. 19:17
 4/21 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=FGkBRnQn8zQ .

Dá.Itt van, tessék.Ki is kerestem nagyba.

2018. febr. 25. 19:22
 5/21 anonim ***** válasza:

Az első részét nem elemzed mi? Csak azt.

Pedig előfordul nem ritkán...


Motor élvezeti eszköz nem haszon eszköz. Ennyi.

2018. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Micsoda fordul elő?Én most nem arról beszélek, hogy sebesség, vagy ki hibázott, hanem a két jármű, illetve azok vezetőinek a baleset utáni állapotáról.Ha jól olvastam, a motoron ülő két személy meghalt, míg a kocsi sofőrje kisebb karcolással megúszta.
2018. febr. 25. 19:28
 7/21 anonim ***** válasza:

Az autó munka-haszon eszköz

A motor élvezeti.

Mindkettőt vezetheti egy seggdugasz.

De tény h az autó hasznos. Szűkséges.


Ezzel ellentétben a motor télen nem használható. Elég sok érv van ami miatt nem korlátozható lejjebb.


A 250 ccmes legkisebb motor is jobban gyorsul mint az átlag autó.

Efelett.. meg már tényleg teljesen más a gyorsulás. Nagyobb sebesseg,erő.

Értsd már meg, vagy ne itt sírj.

Még ha az állam sok szar döntést hoz, legalább a közlekedésben hoztak jót.

2018. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Rendben.De még most sem válaszoltál a kérdésemre.

Adott két 18 éves srác. Az egyik,a szüleitől kölcsönkapta a 3000s Mercit, míg a másik, az apja 600 köbcentis motorját.

Mindketten elég jól gyorsulnak.Egy gyalogos átkelőhelyen mindketten figyelmen kívül veszik a gyalogosokat, így elgázolják őket.Az első csávó, aki a kocsit vezette ,3 gyalogosból egyet megölt, kettőt pedig életveszélyes állapotban a korházba szállítottak.

A motorosnak nem sikerült életveszélyes állapotba hozni egyik elgázolt gyalogost sem, ellenben önmaga is megsérült.

Tehát akkor, melyik is igényel nagyobb felelőséget a kettő közül?

2018. febr. 25. 19:44
 9/21 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem mentem el egyikre sem. Majd a korlátlan A, egyszer...

Pénzkidobás 3 kategóriára elmenni előtte.

2018. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem tartom racionálisnak, hogy kocsis jogsinál nincs ilyen mint motornál, hogy mondjuk 18 évesen csak 1000 köbcenti-ig lenne szabad kocsit és aztán megint egyszer le kéne adják mondjuk 22 évesen korlátlanra.Gondoljunk a motorosok szemszögéből.Lefékel, vagy bekanyarodik elénk váratlanul egy k*cs*g, és máris pofára esünk.
2018. febr. 25. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!