Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J 1,7 Cdti 2011...

Opel Astra J 1,7 Cdti 2011 típusú autóm van. -15 fok, indításnál pöcc röff, hagytam alapjáraton melegedni azonban (1 perc múlva) ingadozni kezdett alapjáraton és lefulladt, azóta is nagyobb gáz adásnâl visszaránt?

Figyelt kérdés
Tavaly üzemanyagszűrő lett cserélve...Meleg időben nem tapasztaltam ilyet eddig. Egyik napról a másikra? Valami megfagyott?

2018. febr. 27. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Adagolós?
2018. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Porlasztócsúcs? Vagy esetleg probald ki premium omw gázolajjal. Magasabb a dermedéspontja
2018. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg lett a hiba. Egyszerűen kaptam az autó boltból egy diesel adalék anyagot. Ezt hozzá öntöttem és jó fél órán keresztül 3000 fordulat felett, egyel kisebb sebességben mint kellene....hajtottam az Autópályán.ma reggel már nem csinálta. Csak ki kellett égetni....köszönöm a válaszokat is!
2018. márc. 2. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!