Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tavasz munkába járáshoz...

Tavasz munkába járáshoz B-jogsival vezethető motor?

Figyelt kérdés
Olcsón szeretnék 5kmes távolságra használnám
2018. febr. 28. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A műszaki kreszt töltsd le, mert lehet vezetni, csak korlátozással. Azt hiszem 125-nél nem nagyobbat. De ez nem biztos, nézd meg a paragrafust. A rendőr is azt tudja.
2018. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a jogsidat :) AM kategória amivel mehetsz

és mi tartozik ebbe bele?? hát ez:

Milyen járműveket vezethetek vele?


Segédmotoros kerékpárok (robogók), azaz kétkerekű segédmotoros kerékpárok vagy háromkerekű segédmotoros kerékpárok, amelyek legnagyobb tervezési sebessége 45 km/h.

Motorjának hengerűrtartalma nem nagyobb 50 cm3-nél a külső gyújtású motorok esetében.

2018. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést siettem a kérdéssel mert dolgozom.

Pontosan milyen olcsó robogó van ilyen?

Érdekelne ár mert azt sem tudok.

2018. febr. 28. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox, Gilera Runner és még jó sok egyéb. Én ezt a kettőt ismerem, az Aerox megbízhatóbb, de a Runner nagyobb. Én a Runnert jobban szeretem. Árat nem írok, használtautó.hu-n nézzed meg inkább.
2018. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Minarelli blokkos, nagy kerekű Aprilliát (Scarabeot) vettem napi 2x 12km-es munkába járáshoz. Nem bántam meg.
2018. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5km-re mindegy milyet veszel, ez nem távolság. B jogsi elég, de biztosítás sem árt, mivel kötelező, de annyira nem nézik.
2018. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!