Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék 50 cm3 motort...

Szeretnék 50 cm3 motort venni, de nem tudom milyt. Tud bárki ajánlani?

Figyelt kérdés
Apriliaban vagy piaggioban gondolkodtam és olyat ami 400.000 ftnél nem drágább és hasonlóan néz ki: [link]
2018. márc. 2. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Piaggio Liberty.
2018. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Malaguti Phantom f12, persze ami sport verzió.
2018. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A malagutiról egy linket meg az adatait be tudod ide küldeni, mert nem találom.
2018. márc. 3. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiegészítés.

A cikken írják, hogy nehezebben indul hidegbe, ez az önindításkor igaz, kicsit gyenge az aksija, rúgásra mindig indul. Igaz az alkatrészeknek tökéletesnek kell lennie, gyertya, vezetékek, gyertya pipa, akkor jól indul.

A másik a vízhűtést említik, hogy nem ajánlják, sok hibalehetőség...De ez nem így van, nekem is vízhűtéses van, tk.semmi különös probléma nincs vele, 10 év alatt egyszer cseréltünk csapágyat benne, ez 2000Ft volt, és néha az illeszkedésnél körbe kell kenni szilikonnal, hogy ne csöpögjön, 5-6 évente.

Nyáron, melegbe kifejezetten előnyös.

Amúgy megbízható és erős motor, hajtóműbe kell jó olajnak lennie, 80w90, kb 1-1.5dl.

A motor olaj full szintetikus legyen, én Q8/vagy Repsolt ajánlom.

2018. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. márc. 4. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!