Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az online kresz tanulás...

Az online kresz tanulás szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Most akarom kezdeni a jogsit, de nem tudom hogy online csináljam a kreszt vagy tanfolyamra járjak? Hogy működik ez pontosan?

Másik kérdésem hogy Nyíregyházán tud valaki jó autósiskolát?



2018. márc. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy működik, hogy egy weboldalon van a tananyag, amit önállóan sajátítasz el. Ha kész vagy, jelentkezel vizsgára.
2018. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az online tanulás előnye, hogy akkor tanulsz, amikor neked megfelel az időpont.

Hátránya, hogy egyedül tanulsz, és az óra szám is korlátozott, nincs kitől kérdezni, ha valamit nem ért a tanuló, és haladni kell, ketyeg az óra is.

A tantermi oktatás minősége az oktatótól függ, jó oktató esetén jobb, mint az online tanulás.

2018. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hovarju ***** válasza:
100%
szerintem a tantermi oktatás hatásosabb. Van kitől kérdezni, ha valami nem világos. Egy jó oktató remekül érthetően el tud magyarázni mindent.
2018. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező

Én az educarnal csinálom a jogosítványt már csak a vezetés van hátra, én megvagyok velük elégedve.

Szerintem is a tantermit kérd, mert ott ha kérdésed is van fel tudod neki tenni amire választ szeretnél kapni amit nem értesz, meg el is mutogatják a dolgokat.

Remelem tudtam segíteni.

22L

2018. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!