Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak 300-400eFt...

Kezdő autónak 300-400eFt milyen tipusuakat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most sikerült összeszednem pénzt ,hogy eltudjam végre kezdeni használni a jogsim.Viszont az auzókhoz nemigazan értek.Mit ajánlotok 1.autónak, hol érdemes nézelődnöm.Válaszotok előre is köszönöm.😊

2018. márc. 3. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Suzukit
2018. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért Swift. Abból annyi van mint a szemét, gyorsan lehet találni egy normális állapotú példányt.
2018. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift és Baleno, VW Polo és Golf, Fiat Punto, Opel Astra F, Mitsubishi Colt és Lancer, Ford Fiesta és Mondeo.
2018. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Suzuki Swift


Olcsó fenntartani nincsenek komoly gondok, fapad de azt magabiztosan hozza.


Egy jó sofőr akinek esze is van már az elején megtanulja hogy az autó nem státusszimbólum hanem mindennapos használati eszköz, magyarul egyszerűnek de megbízhatónak kell lennie. Tegyél te is így :)


Persze nem kényszeríteni akarunk de többen is ezt írtuk eddig;)

2018. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó lehet a Swift, ha tényleg csak ennyit szánsz rá,de vigyázz, mert sok a rozsdás aljú hulladék, amiért azért megkérik az árat!

Nézelődni a rokonok-ismerősök között érdemes, én pl. egy nem sz@r állapotú kis coupéról maradtam le, amit potom pénzért számoltatott be egy ismerősöm, helyette a többszöröséért(!) tudtam venni megbízható kocsit: én nem mondtam h. kéne kocsi, ő nem mondta hogy van eladó. :)


Ha ott nincs vállalható, akkor magánszemélytől a HA-HU-n, Jófogáson akad ilyen.


Ha egyáltalán nem értesz hozzá és kell garancia, akkor márkakereskedések beszámított autóit érdemes megnézni. Kicsit drágábbak mint a piacon, de általában bevizsgálják őket, nem égetik magukat azzal hogy roncsokat sóznak rád borsos áron.


Én mondjuk erre a 400E-re rátennék még 100-150-et, meg egy százast a kipofozáshoz, és így indulnék neki, mert 500 felett jóval használhatóbb autókat kaphatsz.


A neppert és a kereskedést csak legvégsőbb esetben, de inkább soha nem ajánlanám.

2018. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!