Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat ibiza vélemények?

Seat ibiza vélemények?

Figyelt kérdés
Nos,már 1 éve van jogsim és eddig a szüleim autóját használtam,de szeretnék venni egy sajátot.A fent említett autót néztem ki 1.4 es motorral.Kb 2.000 euróm lenne rá.Mit gondoltok erről az autóról? Ennyi pénzért találhatok egy jó allapotut?

2018. márc. 4. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Max 2004 körülit szerintem igen, újabbat nem hiszem.
2018. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet ennyiért egész jót venni, de az 1.4-es motort inkább engedd el, sok vele a baj. Nem tudom ibizába került-e 1.6, de én inkább azt venném. Vagy valami mást a konszernen belül amiből volt 1.6. Ugyanannyit eszik, cserébe egy sokkal megbizhatóbb motor.
2018. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat,sajnos ugy tudom,hogy nincs 1,6 os motor az ibizába,seat leont is nézegettem 2002-2004 körülit abból már van 1.6os motorral de sajnos jóval kevesebb az esély szerintem jót kifogni ennyi pénzért.A haveromnak volt egy ibizája és az elmondása szerint 4 évig csak olajra kellett költsön. Várom a további válaszokat:)
2018. márc. 6. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ibizában is van elvétve 1-1. A haverod esetére meg ne alapozz, nyilván nem egyből jönnek elő a gondok, de a fb csoportokban rengeteg széthullot váltóról, motorcseréről, megvetemedett hengerfejekről meg hasonlókról olvasok, ismerősi körben is van egy Fabia 1.4 aminek a blokkja elrepedt cirka 140 ezer km körül, a csereblokk meg hengerfejes volt.

Ha van rá mód, én mindenképp kerülném az 1.4-et.


Ha azon múlik inkább tegyél még hozzá, ha ennyiért nincs épkézláb 1.6, de én megnézném azt az 1-2-őt ami van.

2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami kis ötajtós 1.2-es, 2004 körüli

Ha rendszeresen cseréled az olajat, kivisz a világból

2018. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!