Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kismotor lenne jó a...

Milyen kismotor lenne jó a vizsgához?

Figyelt kérdés
Nem értek nagyon a motorokhoz. A segédmotoros vizsgához milyen típusú kismotor lenne alkalmas? Váltósnak kéne lennie, és kellene rá irányjelző is. Nem kell újnak lennie, csak legyen elég megbízható és megfizethető. Tanácstalan vagyok és lassan kéne a tanfolyamra.

#segédmotor #Motoros vizsga #kismotortípus #váltós kismotor #irányjelzős segédmotorkerékpár.
2018. márc. 4. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Magamból kiindulva ne váltóssal tanulj, és vizsgázz. A robogókon általában van irányjelző, de az is jó, ha a karoddal jelzel(azt nem felejted kikapcsolni)


ez az én véleményem. Az automatával nem fulladsz le, nem kell vátogatni, indexkor kuplungolni..persze ez vizsgára érvényes, utána azt csinálsz, amit szeretnél.


Az automa váltót nem tüntetik fel, mielőtt megkérdeznéd.

2018. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol beírják a korlátozást.
2018. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Motort nem az iskola adja?
2018. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dfhashduslh válasza:
Nekem Derbi Sendám van,azzal is vizsgáztam,nagyon jó kis motor:)
2018. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha korlátozzák akkor szívsz. Váltós jogsival vezethetsz automatát de fordítva nem. S nem az a cél, hogy megtanulj? Ha meg megtanultál tökmindegy.
2018. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!