Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 vélemény?

Tamas1520 kérdése:

Audi A4 vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Audi A4 Avant 2.0 PD TDI ,2006-os evjárat vásárlásában gondolkozom, mi a véleményeitek és tapasztalataitok az autóval kapcsolatban? Mire figyeljek, mik azok a hibák amik 250e km után előjönnek ?

Válaszokat köszönöm !



2018. márc. 4. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A 2.0pdtdi-ről sok jót nem hallani.Nekem 2.7tdi volt.Nem volt vele gondom teljesen meg voltam vele elégedve.

250e km egy 12éves turbódízelben azért nem túl hihető.De ha ennyi is lenne benne azért amint megveszed egyből olaj,vezérlés csere.Ki tudja milyen barkm gazdája volt.

A kanyarkövetőre nagyon figyelni kell mert szereti megadni magát,nekem egyszer volt gondom vele ,nem emlékszem már mennyiért csinálták anno2010-ben de arra emlékszem hogy majdnem stroke-ot kaptam amikor megláttam a végösszeget.A navi hidraulikája(?)is szeret idegtépő dolgokat csinálni.Ha szerencséd van és kifogsz ehy fapadosabb példányt amibe se navi se kanyarkövető akkor nagyon jó vétel lehet.Az enyémnek sportfutóműve volt egyszer állítottak rajta még mikor megvettem utána 4 évig nem volt vele gond.

2018. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eszi az olajat.
2018. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Végigvezetett szervízkönyves , 237e km van jelenleg benne, ha csaltak is nem tudtak hatalmasat. Se kanyarkövető, se navi nincs benne. Nem akarok ennél nagyobb motort. Olaj , vezérléscsere az alap. Jó vétel lenne?

2018. márc. 4. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szervízkönyv pont semmit nem jelent.A pista bácsi is csinál neked egy "kis" hálapénzért.1.9pdtdi nem lenne gyenge mert az egy jobb választás lenne.
2018. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Márkaszervízben volt, de megeshet. Rendben, köszönöm szépen átgondolom még. További válaszokat meghallgatok !
2018. márc. 4. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Az autó jó, csak nem ezzel a motorral. Inkább 1.9 pd, vagy 2.7, 3.0 v6.
2018. márc. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm .
2018. márc. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!