Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 millió forintért milyen új...

10 millió forintért milyen új autót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Semmi más nem feltétel csak, hogy benzines és automata legyen. Eddig ami legjobban tetszik az a mercedes w205 c160 9g tronic.
2018. márc. 6. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én Opel Insigniát vennék rendesen extrázva. De ennyiért van Passat, Mondeo is. Az Audi A4, 3-as BMW, Mercedes C160 meg csak alapfelszereltséggel jön ki ennyiből. Amikor egy ilyen extra nélküli autót látok, mindig az jut eszembe hogy villantani kell az autó de közben "csóró" a tulaj.
2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Mitsubishi Eclipse Cross-t vennék. Japán+benzines+automata legjobb párosítások.
2018. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

Renault scenic-et vennék ha belefére még a 12m akkor espace-t.Mindkettőt 1.6dCi-vel(160le).

Ha francia utáló primitív majom vagy akkor:

-Skoda octavia

-vw passat

-mazda 6

-nissan qasqhai

2018. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%

És az lemaradt hogy 10millióig normális használható benzint max álmodban kapsz.

Eléggé nyomatékszegények,erőtlenek a 10-12 millió Ft alatt kapható benzinesek.

2018. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1# Van villantós autóm is, de ez nem erre kell. c160 feliratot meg leszedi az ember és a kutya nem mondja meg a mercedes szalon eladóján kívül, hogy ez melyik típus. Mercedesből szokott lenni pont akciós már jól felszerelten ezen az áron. Többi nagy német márka is érdekelne, de szinte soha nem látok belőlük jó vételt.


2# Pont a mitsubishit nézegettem még. Abból is az outlander 2.0 hibridjét.


3# Franciát ennyi pénzért tényleg nem. Mazda 6 nem lenne rossz de zötyögnek a belső elemei.


4# Nem is izmozni kell. Fontosabb, hogy 6-7 literrel eljárkáljak még városban is.

2018. márc. 6. 21:32
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Ennyiért elég sok extrával rendelkező Skoda Octaviát tudnál venni, illetve kicsit "fapadosabb" Superbet is.
2018. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Én egy BRZ/GT86-ot vennék. Persze, ha a családnak is el kell férni, akkor elég szűkös lesz:D
2018. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

6-7 literből városban bentinessel?

Melyik bolygón élsz?

jó az 7-8 de inkább 8 liternek is.

2018. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Volvo V40, esetleg a V60, de ott már a legtöbbje 10 fölött van.
2018. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7# GT86 nem hangzik rosszul, de ez most tényleg családnak is lesz nem csak nekem. Skodákban sem ültem mostanság, majd elnézek de már van itthon egy új VW csoportos autó, annyira nem vágyok még egyre. 10 milliót meg nem muszáj kimaxolni, tulajdonképpen az a autó érdekelne amiért a legtöbbet kapom a pénzemért. Suzuki sx4 s-crossról vélemény?
2018. márc. 6. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!