Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most raktam le a jogosítványt....

Most raktam le a jogosítványt. Szeretnék autót venni. Max 700 ezer ft-om van rá. Ebbe az ár kategóriába mit érdemes megnézni? Fontos az olcsó fentarthatóság. Ne legyen horribilis összeg az alkatrész bele stb. Számomra a Benzines lenni ideális.

Figyelt kérdés
Amire gondoltam:Opel Corsa , Skoda fabia, Suzuki Swift, Renault Clio

2018. márc. 7. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignis
2018. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Corsa, Polo, Ibiza, Fabia, esetleg Swift, jó irányban nézelődsz.
2018. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2005-ös évnél azért ne legyen régebbi. És a biztonság se mellékes szempont. Ne "papírautó" legyen.
2018. márc. 7. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A biztonság a közlekedésen múlik.


Én 5 éve régi swifttel járok (előtte 5 évig Marutim volt), napi 60 km-t, szóval elég sokat (Bp-agglomeráció). Itt vagyok, élek, még koccanásom sem volt. SZegény BMV-sek meg meghaltak, akikbe hátulról belementek.


SZerintem több múlik a szerencsén, mint a kocsi típusán...

2018. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze értem amit mondasz. Szerencse is kell hozzá. De ha az élet úgy hozná és történik egy baleset akkor nem mindegy milyen autóban ülök.(Én is 30 km re dolgozom és az eddigi szenvedős tömegközlekedést váltanám le. Csak én Veszprém megyében.)
2018. márc. 7. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy jó Szuzival,Toyotával,Hondával nehéz mellényúlni.Persze a Hondával ésszel,mert szeretik tuningolni,meg kell találni az "igazit".
2018. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden autó papírautó. Az nem mindegy, hogy mivel találkozik.

Suzukik közt nézz szét, arra ügyelj, hogy ne rohadjon, és érvényes legyen a műszakija.

A legfontosabb a tiszta múltú kocsi, rendesen lepapírozva.Nézd meg kitől veszed.

2018. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vételár kifizetése utáni költségekkel kalkuláltál?
2018. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A vételár kifizetése utáni költségekkel kalkuláltál?"


Így igaz.3-400 ezer még azért még legyen a zsebben,ha felmerülne bármi.Márpedig fel fog,főleg ennél az árkategóriánál...xD

2018. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen kalkuláltam. Kerek egy millióm van rá és a többlet költség miatt kalkuláltam 700 ezer ft vételárat.
2018. márc. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!