Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39-ből lehet még jó autó?

BMW E39-ből lehet még jó autó?

Figyelt kérdés

Jelenleg E46-om van, e gondolkozom, hogy vennék helyette egy későbbi példányt, 2000 utánit. Szerintetek lehet még ma is jó kinézetű, sportos kocsit csinálni belőle? Persze nem rózsaszín, 300-as kerekekkel és földig érő lükhárítóval, hanem egy jó állapotú, M Packetes kocsit.


Persze új kerekeket, fényszórókat is kapna, plusz még amiket cserélni kell majd kívül-belül.


Szerintetek lehet még ma is, egy 3 generációval a mostani előtti kocsiból jó kinézetűt csinálni?



2018. márc. 8. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, az E24 is jól néz ki - szerintem és sokak szerint.

Én inkább gyári M Packet E46 330ci-t vennék, az szerintem újabbnak néz ki.

2018. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is utángyártott gyári lökhárítókat tennék rá, plusz hátsó ledes lámpát, előre meg ezt néztem ki: [link]
2018. márc. 8. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, az E46 330Ci még befektetésnek is jó lehet, mert csak felfele fog menni az áruk, de az E39-ből is el tudok képzelni egy 530i/540i-t, szedánt, hozzá passzoló felnikkel, pár centit ráültetve, szépen gyáriasan. Kívánatos autó tud még lenni ma is! Ezek már abban a korban járnak, ahol egy szép állapotú nagyon ki tud tűnni a tömegből, mert már megszoktuk a sok német-osztrák 520D kombi szétrohadt lelakott import látványát :)
2018. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is csak ütött-kopott, általában sötétkék színűeket látok, azok el veszik a kedvemet az ötlettől. Én is gyári tuningot szeretnék.
2018. márc. 8. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam rajta hogy egy E39-et megmentek, de annyi pénzt nem ér az egész. Sajnos az itthoni példányok borzalmasan le vannak élve még az ársáv tetején is.
2018. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én csak külföldön nézek majd...
2018. márc. 8. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A diszkós lámpákat hanyagold, akkor jó lehet. Faceliftes, M-packetest kell venni, akkor nem kell ezekkel foglalkozni.
2018. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nehogy azt hidd hogy külföldön kolbászból van a kerítés, szerinted a sok itthoni bontószökevény honnan jött? Ausztriát felejtsd el mert iszonyatosan sózzák az utat, Németországban meg azt se hidd el ha kérdeznek. Ott is csak magánszemélytől Frankfurttól északabbra, a török kereskedéseket messze elkerülve nézelődj, ott lehetnek szebb darabok. Franciák és olaszok vezetési szokásaiból ítélve meg elvből nem vennék tőlük autót. Ha gondolod nézz videót arról milyen a parkolási kultúra a franciáknál, üresben, kézifék nélkül parkolnak, hogy ha valaki nem fér be, arrébb tudja lökdösni a másik kocsit a sajátjával, nagyon vicces. :)
2018. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jót és rosszat is találni itthon is és külföldön is, csak itthon jó sokért találok "kis sérüléssel", aminek hátulját levitte egy kamion, kint meg azért jobban felfogják, hogy az állapot romlásával nem nő a kocsi értéke.
2018. márc. 8. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit szólsz egy M5 E39-hez? Az még megy is...
2018. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!