Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Iskolan beluli oktato valtas...

Iskolan beluli oktato valtas menete?

Figyelt kérdés

Mi lenne a menete annak,ha en iskolan belul szeretnek oktatot valtani ugy,hogy mar levezettem 25orat a 30bol , es mar tudom is kihez szeretnek menni?

Tehat most ugy ertem,hogy a jelenlegi oktatommal kelleme beszelnem,hogy mar ne beszeljunk meg kovetkezo alkalmat,mert nem jonnek mar hozza,vagy menjek be az irodaba,hogy levaltanam az oktatom es akkor ok majd intezkednek?

Illetve,hogy itt reszletekben kellett fizetni az oktatonak,es akkor az a penz elveszik(az a maradek 5oranyi),vagy vissza kene igenyelni vagy az autos iskolan belul marad az es en csak folytatom ahol abbahagytam.

Elore is koszonom szepen!



2018. márc. 8. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt inkább az iskolával kell megbeszélni, de mindenképp keresd fel azt az oktatót, akihez mennél, hogy egyáltalán vállal-e téged. ha igent mond, megkérdezed h mi a menete, elintézi ő, vagy neked kell, és kivel kell megbeszélned
2018. márc. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szóltam az oktatómnak,hogy le lesz cserélve...de sejtette amikor vezetés végén időpont egyeztetés helyett az ajtót vágtam rá. A suliba olyan fesztivált lecsaptam,hogy előttem telefonálgatott a nő,hogy ki és mikor tudna vállalni leghamarabb. Intéztek ők mindent
2018. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!