Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony olajnyomasnal mi a...

Alacsony olajnyomasnal mi a teendo?

Figyelt kérdés
Autopalyan kozlekedve,100/120 km/h sebessegnel kiirja az auto hogy alacsony olajnyomas,s hogy mihamarabb alljak meg..majd vartam par percet s ujra begyujtottam s utnak indultam(50 km megtetele utan ujra ezt csinalta)..ha az olajszint az jo,az auto nem nyomta ki sehova az olajat s nem veheto semmi mas sem eszre,mit javasoltok,merjek igy tovabb menni vele?golf iv 1.4 benzin
2018. márc. 11. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakj olajat bele, mert kevés van benne!!!!!!!
2018. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az olajszintet jonak latod, ennek ellenere alacsony nyomast jelez, nyilvan nincs minden rendben. Szerelo, mert igy latatlanban az Oregisten meg nem mondja, mi baja van.
2018. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem annakidején a céges Octavia szerette ezt a műsort előadni - hidegen nézve volt benne elég olaj, hosszabb pályázás után (de csak akkor) alapjáraton előjött az olajnyomás lámpa. Az lett a megoldás, hogy mindig tettünk bele annyi olajat, hogy majdnem a nívó tetejéig legyen.


Ha neked nem ez van, hanem autópályán haladáskor is jelez az olajnyomás, az nagy bajt jelent! (hacsak nem a jeladó rossz).

Ha így van, nem közlekednék így az autóval, amíg valaki meg nem nézte.

2018. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az olajnyomás, meg az olajszint két külön dolog, tehetsz bele 30 liter olajat, akkor sem lesz normális olajnyomás.

Híg olaj, kopott csapágyak, vagy rossz olajgomba.

2018. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
holnap toltok meg olajat,valoban van egy kis hija..de akkor miert nem az “”alacsony olajszint” gyult ki?
2018. márc. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!