Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fordok mennyire jó autók?

Fordok mennyire jó autók?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni és a Fordok nagyon bejönnek nekem. Az lenne a kérdésem hogy mennyire megbízható autók? Igaz a neten ezen a téren jókat olvasok róla, a népítélet.hu-n. Az alkatrészek mennyivel drágábbak mint pl egy opel, suzuki, seat, skoda, vagy volkswagenhez képest? Mondjuk azt hallottam, hogy a skodáoz drágák.

2018. márc. 15. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy mennyire jó autók? 1912 óta gyártják. Nézd meg az eladási statisztikájukat.Viszik, mint a cukrot.
2018. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is hasonlot akartam irni, eleg jok kell legyenek, mert annyi van beloluk, mint a szemet.
2018. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Elég sok velük a baj.
2018. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Ár-érték arányban szerintem az egyik a legjobb a piacon, nagyon jó autókat csinálnak. Nemhiába van egyre több Ford az utakon.
2018. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

" Elég sok velük a baj."


Mint pl? 3 Fordom volt eddig, abból 2 most is megvan. Mindkettő focus, az egyik benzines, a másik diesel. Az ég világon semmi bajuk, évente szervizelve vannak. Ha foglalkozol velük és nem hagyod lerohadni semmi gondjuk nem lesz.

2018. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos vackok! Nagyon rossz autók!

Soha nem vennék ilyet!

2018. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
A 2004 utáni Focusok a világból kivisznek különösebb szervizköltség nélkül.
2018. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
A rokonomnak Ford Focusa van, több olajat kell bele tölteni, mint tankolni. Klíma mellett megtorpan.
2018. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor a rokonod vett egy xart... mondom. 2 focusom van jelenleg. az éves kötelező szervizeken kívűl semmit nem kell javíttatni rajtuk. a benzinest városban használom, a dízelest hosszabb utakra. aki azt mondja tré, az vegyen olyat amivel foglalkoztak... olajat meg abszolút nem eszik. ezzel szemben az opel...
2018. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sogoromnak is volt egy 1-es focusa, annak is annyi baja volt, hogy rohadt, mert az előző tulaja baxott rá. motorilag semmi gond nem volt. most egy ford mondeoja van...
2018. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!