Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szüleim nem engednek egyedül...

A szüleim nem engednek egyedül vezetni még, hagyjam vagy ne hogy leszek jobb sofőr?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg az, hogy a jogsi letétele után kb 1 évig nem vezettem ami azért volt bajj, mert kijöttem a rutinból.


Ezután vettek nekem egy autót, vagyis apám vett igazából egy olyant ami kezdőnek egyáltalán "nem való" 2000 -es, turbós nagy, széles. Vezetni könnyü érezni nem már nem igazán.


Ezzel a kocsival egyszer indultam el egyedül, és egyből össze is törtem az elejét sajnos amit már megjavitattam.


Most ismét 3 hónap kihagyás után vezetem az autót, és határozottan jobban megy a dolog. Viszont nem engednek még el egyedül amit meg is értek...viszont anyám folyamatosan retteg szinte ha beülök a kocsiba "jajj mi lesz ha" és sorolja az összes problémát ami létezik, amibe belelehet halni és már nagyon idegesitő..alapból is félek még picit igy meg aztán főleg!


Viszont őt is megértem, mert elbizni sem akarom magam hogy valami baj lesz...viszont a balesetem is úgy volt, hogy nagyon sokszor beleszóltak hogyan csináljam!

Tényleg b**asz is vagyok még és éppen ezért nem tudom mit kéne tennem szivem szerint egyedül mennék, de nem tudom néha az van bennem hogy ez igy akkor sem lesz jó, hogy ott ülnek mellettem folyamatosan!



A kocsimat sem mosthatom le, mert apám rögtön oda ugrik mintha a sajátja lenne és megcsinálja helyettem és már idegesitő.


A kreszt sem tudom teljesen jól, több szem többet lát ezt is értem de nem tudom ez a bizonytalanság sem valami jó ami ez miatt van, hogy valaki mellettem ül!


Viszont nem tudom...hogyan cselekednél?


24f


2018. márc. 15. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már nem laktam otthon, dolgoztam, tehát saját keresetem volt, igaz a jogosítványt csak 27 évesen szereztem meg, de saját autónk van a férjemmel és azt vezetem. Teljesen egyedül. Sőt, először még nem volt saját autónk, amíg nem vettünk, addig a család autóját vezettem, friss jogsival, ami egy 9 személyes kisbusz volt. Ráadásul egy régi, amiben még szervókormány sem volt. Gond nélkül ment.

Javaslom neked is ezt. Tehát felnőtt ember vagy, dolgozz, vegyél magadnak egy saját autót, ülj bele és vezesd. Nem vagy már kisgyerek.

2018. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 crudy ***** válasza:
100%
Fu, ne haragudj de az elejen azt hittem h 17-18 eves vagy. Hat 24 evesen mond meg az anyukadnak meg az apukadnak h vagy ne baszogassanak mert mar felnott csemete lettel, vagy azt h tartsak meg az autot amit ugy tunik inkabb maguknak vettek es gyujts ossze egy sajat autora. Egy olcsora amin meg tudsz tanulni vezetni, amibe nem szol bele senki, ami a tied.
2018. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vennék egy saját autót és azzal vezetnék.
2018. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci meg apuci elkényeztetett pici fia. 24 évesen beleszólnak az életedbe LoL. Ha ennyire zavar akkor tessék dolgozni menni (amit gondolom még sosem csináltál), és vegyél magadnak egy autót.
2018. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát olvasva a szöveget én is azt hittem 17-18 éves :-D 24 évesen azért már önálló lábra illik állni, nem apuci-anyuci szája íze szerint tenni a dolgokat. munka, saját autó. amúgy ezt az én szüleim is elakarták játszani. boldog voltam, hogy kapok egy autót, mire rájöttem később, hogy csak azért hogy én legyek a fuvaros mindenhová. na hát a nagy francokat, akkor nem kell az autó. ne csicskásnak tartsanak már.
2018. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van munkahelyem. Az viszont tény, hogy elvoltam kényesztetve!


Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 15. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, költözz el.

Ha 24 évesen is anyádék tartanak el és alád dugnak egy autót nehogy már elvárásaid legyenek.

2018. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80 évesen szenilisen sokkal jobb sofőr leszel
2018. márc. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!