Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek könnyű...

Milyen autót vegyek könnyű terepre?

Figyelt kérdés

-750kg-os fékezetlen könnyű utánfutót húznék vele

-évi max 10ezer km-t mennék, második autó lenne

-sokszor járnék süppedős homokos, olykor saras terepen, összkerékhajtás kell

-megbízható autót szeretnék, nem szeretném havonta szerelőhöz vinni

-fogyasztás nem számít

-keret max 1,5m



2018. márc. 15. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Vitara
2018. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Vitara.
2018. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha az utánfutót terepen akarod húzni, akkor már kevés lehet..
2018. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Vontatásra vonatkozó üzemeltetési műszaki feltételek - 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet részlet

(3) Üzemi fék nélküli könnyű pótkocsi gépjárművel, mezőgazdasági vontatóval és lassú járművel abban az esetben vontatható, ha a pótkocsi össztömege nem haladja meg a vonó jármű 68 kilogrammal növelt saját tömegének a felét.(Vagyis az autó saját tömegének legalább 1432 Kg-nak kell lennie)


Vitarából ez alapján csak a 2.0 dízellel, lehet 750kg os fékezetlen utánfutót húzni. Az 1.6osról sok jót hallottam, de a dízel változatról semmi sem. Ha van valakinek ezzel kapcsolatban valami infója, akkor ne tartsa magában.

2018. márc. 15. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy idősebb, de jó állapotú pickup szerintem jobb lenne. A Hilluxok kimennek a világból, és mindent tudnak terepen,amit kell.
2018. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem jól értelmeztem a kérdést! A 750 kilós fékezetlen utánfutó már valóban izmosabb autót kíván. Egy Pajero, Terrano, vagy Discovery felene meg inkább ilyen célra.
2018. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

pickupokon en is gondolkoztam, a hiluxal az a baj, hogy 1,5milliobol nem talalni rendeset.

opel camporol 2.5dizel vagy a opel fronterarol 2.2/2.4 benzinrol mi a véleményetek? mennyire megbízható autók?

2018. márc. 16. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem egyáltalán, tehát nem volt velük dolgom, de eddig még jót nem hallottam róluk.
2018. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán jobban járnál ha az utánfutót cserélnéd le egy fékezettre. Rögtön nagyobb lenne a választék.
2018. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!