Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tanuljam meg motorral a...

Hogy tanuljam meg motorral a pirosnál az előresorolást?

Figyelt kérdés
Elég sokszor van, hogy az én tükröm hozzáér egy autóéhoz és sokszor érzem biztonságtalanul magam, akár a nyomvályúk miatt, vagy akár a szűk hely miatt, mit csináljak?
2018. márc. 17. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold a motor kezeleset, lehetoleg ne a forgalomban. Bizonytalan vagy, ennel rosszabbat forgalomban elkepzelni is nehez.
2018. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előre sorolás egy lehetőség, abban az esetben, ha biztonságosan végrehajtható... nem kötelező előre gurulni, maradhatsz a sorban
2018. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Úristen. Jó lenne, ha nem mennél neki az autóknak még egy kicsit sem.

Autózom és motorozom is, chopperem van. Ha nincs hely, nem kell előre menni, ez még nem jutott eszedbe? Ne forgalomban gyakoroljál már.

Széles a motorom, és ha nincs bőven hely akkor maradok ahol vagyok.

Kibírod te is, hogy 3 méterrel hátrébb állsz, nem kell megkoccolni mindenkit, mert te úgy érzed elöl van a helyed.

35N

2018. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nekimész az autók tükrének? Nagyon is bátor vagy úgy látom. Szerencséd, hogy még nem találkoztunk az utakon.
2018. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hol tudnék gyakorolni?

Utolsónak: Remélem hamarosan találkozunk, meglátjuk mennyire vagy bátor szemtől szembe!

2018. márc. 17. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Off.: Nem kell bátornak lenni, rendőrt kell hívni és rendezni kell az esetleges károkat.
2018. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem bátorság kérdése, inkább intelligencia, mindkét fél részéről.

Ott kezdődik, ha nincs megfelelő feltétel az előre soroláshoz, nem szabad préselődni.

Tanulni gyakorlással lehet, de annak az is fontos része, hogy felismeri, hogy marad a sorban, mert abban a helyzetben nem biztonságos az előre sorolás... és ha már a tükör neki koccanhat egy autónak, az nem biztonságos.

2018. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kell bátor legyek? Azért, mert te nekijössz a tükrömnek? Fassza. Lehet hogy az autómon drágább egy tükör, mint amennyit a motorod ér.

És nem azt mondtam, hogy összeverekednék veled az út szélén, mert látom neked ez jött le. De ha az én tükrömhöz érnél, akkor annak viselnéd a következményeit, nem lépnél le csak úgy az tuti. És azután szerintem nem érnél többet hozzá egy tükörhöz sem, szóval még segítenék is rajtad.

2018. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Én direkt olyan visszapillantót vettem a "mopedre", amit fel tudok hajtani, hogy keskenyebb legyen.


Súlypont áthelyezéssel még a kormánynál keskenyebb helyen is el lehet menni, ha nincsenek pont egymás mellett a kocsik tükrei.


Ki szoktam centizni, ha bizonytalan vagyok, akkor csak lépésben haladok vagy besorolok a kocsik közé, de még nem koccoltam más tükrét.


Nyomvályúk meg pont nincsenek, ha a sávok határán lavírozol.

2018. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Súlypont áthelyezéssel

*már ha megdöntöd oldalra a motort magad alatt...

2018. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!