Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj, ha a robogón...

Mi lehet a baj, ha a robogón nem megy az index és a benzintank jelző is megdöglött?

Figyelt kérdés
Ez életem első robija....valami no name....minden jó volt rajta mikor vettem,mentem vele pár kört....aztán amikor élesben használtam volna,akkor észre vettem,hogy nem megy az index és üresnek jelzi a teli tankot is....minden más elektronika működik....van világítás is....előző nap mentem vele 55-tel....ami már a pirosban volt a kilóméter órán....elképzelhető,hogy emiatt valamiféle túlfeszültség keletkezett és valami biztosíték kiégett? esetleg az befolyásolja ezt,hogy az akksi le van merülve? de beindul pöccre a gép. köszi a válaszokat előre is....és légyszi csak kíméletesen....mert még semmi tapasztalatom ezen a téren.
2018. márc. 18. 08:16
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem sosem volt robogóm, de autóval volt hasonló gondom. Általában az elektronika a probléma ilyenkor. Szerintem hibás lehet valamelyik vezeték, vagy rövidzárlatos is akár.
2018. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!