Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60 2009-esnek az árán...

BMW E60 2009-esnek az árán jobb lenne más autót venni?

Figyelt kérdés
Kb 4 millió forint a tőke. BMW E60 530d 2009 újváltós autó. Ilyen áron kapni jobb autót? Illetve hát kinek mi a jobb autó, ez nagyon emberfüggő. Mondjuk extrákat tekintve.
2018. márc. 18. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk Audi A6-ot, ami sokkal jobb szerintem, mint az E60.
2018. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha villantani kell akkor miért E60? Már 2 millió alatt lehet kapni lefingottat, egy kis polír aztán meg sem mondod a különbséget kívülről. Bár egy ilyen autóra én rá sem nézek annyira unalmas.

Ha meg nem villantani kell akkor venne a jófene 4 milláért majd' 10 éves autót.

Persze mindenki máshogy gondolkodik, én egy 2015-ös Audi A5 3.0 TDI után ültem vissza egy 4 milliós Opel Astrába mert nem érte meg a plusz kiadást, és számomra nem nyújtott sokkal többet.

2018. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint elég komoly megjelenése van az autónak, viszont az szól ellene hogy lassan 10 éves lesz. Külsőre 10/10, de sajna ennyi. Ezért lehet inkább másik autót néznék.
2018. márc. 18. 16:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük, "villantani kell". De ez hülye megfogalmazás, természetesen nem azért autókázok hogy villogjak hogy hú van egy 5-ös bmw-m. Viszont sokat számít a megjelenése. Ezért nem tudom hogy mit kéne, elengedni ezt az autót, vagy maradni mellette.
2018. márc. 18. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
E60-al villogni? Talán a 60 fős településeken, de ott sem hiszem, hogy bárki megbámulná. Minden sarkon látok tizet.
2018. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy A6-t ajánlanék
2018. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már erről van szó, akkor csak úgy leírom, hogy az E60-as igenis szép szerintem, és igencsak időtálló forma, egész frissnek hat mai napig, annak ellenére, hogy a forma kb 15 éves már (akkor jött ki az E60).

Ennek ellenére továbbra is az A6-ot ajánlom.

2018. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komoly megjelenes? Szep? Amikor kijott az e60 kb 15 eve akkor az volt. Ha oda allitod egy ujabb auto melle azert mar latszik hogy ezek kb. 10-15 eves autok. Itt nalunk is legalabb van 10 e60 de lehet tobb is. Es altalaban azok vezetik akik azt gondoljak hogy megvesznek egy régi bmwét akkor ők nagyon menők lesznek. Nekem nem kellene az biztos inkabb akkor egy a6 audi. De 4 millio korul van faceliftes passat cc nekem az jobban tetszik mint a bmw es kevesebb is van belole es szerintem egyedibb is. De ha neked az e60 tetszik akkor vedd azt.
2018. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, te most azt akarod megmagyarázni, hogy az 5 évesnél idősebb autó az szar és használhatatlan, egyenesen szégyen. Azért ez nem így van. És egy E60-as BMW nem kell feltétlenül villantós legyen, csak azért mert hárombetűs.
2018. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!