Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehetne driftelni tanulni?

Hol lehetne driftelni tanulni?

Figyelt kérdés

Pest megye.

Lány vagyok, nem értek túl sokat a kocsikhoz, viszont nagyon érdekel a téma és sokszor hangoztatják, hogy sportosan vezetek. Szeretném fejleszteni.



2018. márc. 20. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Drifteléssel nem fejleszted a vezetési tudásodat.

Kizárólag elzárt magánterületen gyakorolhatod, a tulajdonos beleegyezésével.

2018. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 Dehogynem fejleszti!


[link]


0:43 ezt akarom megtanulni!

2018. márc. 20. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a te bajod.
2018. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Drift iskola, Tököl. Keress rá
2018. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 Miért kell ilyen ellenségesnek lenni?!

Kérdeztem normálisan valamit, tényleg érdekel a téma. Ha ingerült vagy, menj fuss egy kört, de ezért ne szedd le a fejem.

2018. márc. 20. 13:33
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 Ismered a helyet?

Ezeknek az autósiskoláknak csak annyi a hátrányuk, hogy horribilis összegeket kérnek el, de valaki megtaníthat :D

2018. márc. 20. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ellenséges. Ez itt közlekedési rovat. Úton tilos driftelni, ezért írtam az elzárt magánterületet.

Ebben mi az ellenséges?

2018. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt a hármas megnyilvánulásodra írtam.
2018. márc. 20. 14:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Mármint a másodikra, gondolom az is te voltál. De ha nem, akkor nem mondtam semmit.
2018. márc. 20. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy valaki ingyen megkockáztatja, hogy összetöröd az autóját, koptatod az autóját? Azért kerül annyiba, mert hasznot is szeretnének belőle, közben kopik a gumi, az autó, fogy a benzin. Emellett fizetni kell a pályahasználatért is. Sajnos ez egy költséges hobbi.

A linkelt videóban valami bakelitet használhatnak guminak. Nem is értem, száraz aszfalton milyen gumi csúszhat ennyire.

2018. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!