Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről (Nèmetorszàgbòl)...

Külföldről (Nèmetorszàgbòl) szeretnèk autot behozni. Vèlemènyek? Tapasztalatok, költsègek èrdekelnek

Figyelt kérdés

Hali szeretnék behozni egy e46 os benzines bmwt.

Milyen költsègekkel jàr ez?

Tudom hogy van reg adò,átiràs,p rendszàm amivel behozom de azon kivül?

Ha viszem kpm-re és van rajta müszaki akkor mennyit kell fizetnem?


2018. márc. 22. 13:32
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
A 10csillio ilyen megvalaszolt kerdesnel mi az az informacio meg melyik az a kalkulátor amit nem talaltal meg?
2018. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Röviden, nem éri meg, ennyire nem vagy képben pedig pláne nem... Ilyen értékű autóért, amiből ennyit árulnak itthon is, nem éri meg kimenni. Egyébként itt is van kereső az oldalon, a totalcar-on is van cikksorozat a témában. A P rendszám nem, hogy külföldön nem érvényes, de még itthon sem szabályos, ha nem autókereskedéssel foglalkozó cég van a tulajdonodban.
2018. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megértem mit mondasz de egy e46 os kint 1000-1500 euro megveszed lepapirozod kb akkor van 600 ba itthon néztem egyet 800 ezerért azis egy zsák fos volt.

A másik felhivtam egy p rendszàmmal foglalkozò céget és azt mondták nem kötózködnènek ha azzal akarnàm haza hozni elvileg nekik èrteni kéne a témához vagy nem?

2018. márc. 23. 08:08
 4/5 D. Brasco ***** válasza:

"Megértem mit mondasz de egy e46 os kint 1000-1500 euro megveszed "


Te tényleg ennyire madár vagy?!?mit gondolsz a kinti 1000euros E46 mikyen allapotban lesz?!


"A másik felhivtam egy p rendszàmmal foglalkozò céget és azt mondták nem kötózködnènek ha azzal akarnàm haza hozni "


Nyilvan ezt mondtak,hogy semmi baj nem lenne belőle,hiszen nekik csak annyi a lényeg hogy béreld tőlük a rendszámot.....adjad a pénzt....most az higy teged esetleg halálra büntetnek miatta,mert nem szabalyosan hasznalod az őt mit érdekli!A masik valaszolo meg mar leirta higy még orszagon belül sem szabalyos a dolog az osztrakok meg egyenesen vadasznak a P rendszámra!

2018. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy szíves keress rá totalcar-on a cikkre, persze, hogy azt mondja, hozzad nyugodtan P rendszámmal, mert fizetsz neki érte. Attól még szabálytalan, ha megfognak vele, bukta. Azt meg naivitás elhinni, hogy a kint 1000 eur E46 nem egy hulladék... Már eleve ott kezdődik, hogy E46-ot, bármennyire csábító 1 millió alatt nem vennék semmi pénztért
2018. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!