Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleér a felni, mi lehet a...

Beleér a felni, mi lehet a probléma és mi a megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Gyári felni 14x6J ET38, most felkerült egy 17x7JJ ET35 alufelni, szépen bent van a helyén, a sárvédő alatt, nem lóg ki sehol. A problémám az, hogyha koppig betekerem a kormányt, akkor a felni belseje beleér az egyik gömbcsuklóba. Mi lehet a megoldás rá, azon kívül, hogy, , nem kell teljesen betekerni a kormányt"?

2018. márc. 22. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, egy nyomtávszélesítő pogácsát kell betenni, amelyik kifelé helyezi az egész felnit. Milyen autó amúgy, csak kiváncsiságból kérdezem.
2018. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le kell cserėlni. Sok az alá.
2018. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es

Nem feltétlenül, simán jó lehet.

2018. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
90’-es Passat 35i B3 Variant. Igen, nekem is a pogácsa jutott eszembe először, viszont szinte íven van a felni. Szerintem nem bírna el + 1cm-t, mert kilógna...
2018. márc. 22. 16:10
 5/8 crudy ***** válasza:
Ha beleer akkor nyomtavszelesito. Ha azzal kilog akkor nem lesz jo a felni sajnos.
2018. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos utolsó leírta.

Ha pogácsázni nem lehet, akkor sajnos keskenyebb felnit kell nézni. Bár nekem fura, hogy szinte azonos ET mellett 1" szélesebb felni beleér bármibe is...

Esetleg lehet próbálkozni keskenyebb gumival, de az közel sem biztos, hogy elég lesz, feltéve ha csak a gumi ér bele valamibe.

2018. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont az a baj, hogy nem a gumi ér bele. Én sem teljesen értem. Jobban megnézve, nem is a gömbfejbe ér bele, hanem a stabilizátor szilentbe!
2018. márc. 22. 17:03
 8/8 A kérdező kommentje:
*gömbcsuklóba
2018. márc. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!