Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom kinyitni az autót a...

BTzone509 kérdése:

Nem tudom kinyitni az autót a távirányítóval és be sem tudom indítani a járművet miért?

Figyelt kérdés

(W220 s320 cdi Mercedes-Benz facelift 2004)

Röviden:

Nem fordul át a kulcs az izzításra sőt semerre, nem nyit a gombokkal az autó.


Hosszan:

Nem nyit az autó a kulcsokkal egyáltalán ezért manuálisan nyitottam ki, hogy beindítsam. Ahogy beültem az autóba beakartam indítani de a kulcs nem forog el. Azt hittem, hogy akumulátor probléma hátha leszívta valami de egy 24órás lassú töltés után ugyan ez volt a baj. (2hetes aksi) az autón belüli gombok dolgok működnek( nyit/zár a gombokkal ami a műszerfalon van, rádió, fényszóró stb megy) de az autó nem indul. A kulcsok jutottak eszembe hátha lemerültek de elképzelhetetlen, hogy a pót kulcs is egyszerre merül le a másikkal. Az egyikben cseréltem elemet de még mindíg semmi. Ezután végignéztem a biztosítékokat multiméterrel.(motortérben a jobb és bal oldalt, műszerfal melletti és hátsó ūlés) alatti biztosítékokat egyik sem égett ki. Mivel az autó parking modeban van és nem tudom átrakni üresbe és azt sem akarom hogy a kormányzár lezárjon a ház előtt van; nem tudom vontatni, trailerezni meg van kötve a kezem. Szerintetek mi lehet az oka, hogy nem indul, fordul el a kulcs és nem nyit/zár? Immobiliser? Azt elfelejtettem írni hogyha az autóban űlök és megnyomom a nyitásgombot akkor valamilyen ventillátor kapcsol de 10 másodperc után leáll. Szóval lehet, hogy nem az immó. Köszönöm az értelmes válaszokat!



#Mercedes #Benz #non-start
2018. márc. 22. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az akku csere miatt letiltott a kocsi. Ez nem az a fajta már, amelyeknél az akku csere után fel kell programozni a gépet?
2018. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs eddig minden okés volt vele.. indult. Esténként leszedtem a negatív sarut mert valami leszívta az aksit. Egyszer vissza raktam rá reggel és sem nyitni, sem indítani nem indított!
2018. márc. 22. 21:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott, EIS( Electronic Ignitionn System) szart be, ujra lett kodolva a kulcsokkal azota megy!
2018. jún. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!