Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beindított robogóm fehéren...

LoLmAnUsH kérdése:

Beindított robogóm fehéren füstöl erősen, ill. Alapjáraton leáll. Mi okozhatja ezt? (Legutóbbi műveleteimet leírom)

Figyelt kérdés

50 ccmes 2ütemű kisrobogó.

Segítség gyanánt leírom a legutóbbi műveleteimet a géppel:


-Legszurohazat es a szivacsot is megkentem olajjal,hogy jobban szurje a port (en erre gyanakszok hogy tul sok olajt rakhattam volna bele,pedig direkt csak vekonykan csinaltam epp hogy legyen valamennyi)


- Karbinal a tomites cserere erett (az uszohaz es a karbi kozt)de mig nem jon meg a csere,megforditottam a tomitest,ez okozhatta volna a galibat?



2018. márc. 24. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól nem füstöl jobban, hogy olajos a légszűrő. Vagy rosszul van a karbi beállítva, vagy rossz gyertya van benne, esetleg rossz olaj. Milyen olaj van benne?
2018. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan amilyen eddig,1 hetet allt csak mikor ezeket a muveleteket elvegeztem

karbihoz meg nem nyultunk

persze ment a zold

2018. márc. 24. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint nagyapám...

Szerelgessünk valamit,mindegy mit,mindegy azis hogy van e baja vagy mincs maximum elßasszuk mondmá...😂

2018. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hamar ennykre off volt,valobanla tod sajnos mar par eve kinottem a car mechanic simulatort...

Tudod csak laikusan,elvegre veletlen se hasznalhatom az oldalt, Valtoztass meg :)

2018. márc. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!